Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mobilfoxról mikor erdemes...

A mobilfoxról mikor erdemes rendelni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy tokot üvegfóliával most 20% kedvezmény van az oldalon és van 15% a hirlevel miatt. Karácsonyi ajándéknak kellene majd és a kérdésem az hogy szokott e lenni nagyobb akció vagy inkább most kellene megrendelnem

2022. nov. 8. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Onnan ne rendjeljél semmit,mert rohadt ocsmány és gyenge minőség.
2022. nov. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem nekem kell,hanem ajándékba és a kérdésem nem az volt hogy milyen a minőség ,hanem aki esetleg szokta nézni az oldalt az akciók hogy alakulnak mert még 20%al is drágállom és esetleg karácsony előtt számíthatok e nagyobb akciora vagy most rendeljem meg
2022. nov. 8. 16:29
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Amugy tenyleg borzaszto minoseg. Hugom rendelt onnan, hanyinger volt az egesz munka, amit kiadtak a kezuk kozul. A minta rajta nem volt szep, ferde volt, homalyos, maga a tok anyaga is gagyiszar volt ja es 3 het volt a szallitas :D

5 forintot nem ernek.

2022. nov. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Az is hülye aki ezek után ajándékba ad egy olyan terméket amit mindenki szid.Meg minek akarod megvenni ha alig van rá pénzed?
2022. nov. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem se jon be de akinek akarom adni o nagyon szeretne es van penzem ra csak szerintem se er olyan sokat:)) ezert szerettem volna megtudni h szokott e lenni akcio…
2022. nov. 8. 18:31
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Oke, de miert kene szart ajandekozni? Ennyi penzbol normalis tokot is vehetnel neki. Lehet kettot is.
2022. nov. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Soha :)
2022. nov. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rendben ,értem.Biztos,lesz karácsonykor is akció
2022. nov. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!