Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyit érhet használtan egy...

Mennyit érhet használtan egy Redmi 11?

Figyelt kérdés

Használtan 55 ezerért találtam a városomban egy xiaomi redmi 11-et 4gb ram és 64 belső memóriája van.

Most egy régi hulladék telóm van 2gb rammal és elavult is már... netezni meg telefonálásra kellene ez a xiaomi. De úgy érzem nem ér ennyit használtan. Igazam lehet? A hirdető idén márciusban vette keveset használta. Képek alapján jó illetve hibamentes persze nyilván mondhat bármit ezt meg kell nézni személyesen. Újan vennék telót de most nincs sok pénzem és más gond is van egyénileg. Nem egy erő gép ez tudom de elvileg böngészni, youtubozni lehet vele meg telefonálni. Vélemények? :)



2022. nov. 10. 20:55
 1/2 lali51 ***** válasza:
Újonnan eza telefon 75ezer Ft volt.
2022. nov. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem van , 3 hónapja használom, nagyon megvagyok elégedve vele. Használt mobilt nagyon alaposan meg kell nézni, de szerintem manapság több szolgáltatónál lehet részletre venni, még kedvezményt is adnak. Már újonnan ez a típus 60k körül van.

Érdemes elolvasni a tesztet:

[link]

2022. nov. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!