Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az okostelefonon lévő Yahoo...

Az okostelefonon lévő Yahoo mailben sötét háttér van. Ezt hogyan lehet visszaállítani világosra? Vagy nem is a Yahoo mailben kell beállítani, hanem az adott böngészőben?

Figyelt kérdés

Valaha én állítottam be, hogy sötét legyen a háttér, de már nem emlékszem arra, hogy hogyan...


Keresem, de egyelőre nem találom.



2022. nov. 12. 08:12
 1/8 A kérdező kommentje:

Arra közben rájöttem, hogy nem a böngészőben kell valószínűleg beállítani, mert ez egy alkalmazás, amiben a sötét (vagy éjszakai?) módot át szeretném állítani.


Tehát hogyan?

2022. nov. 12. 08:18
 2/8 A kérdező kommentje:
Gondolom, settings, de azon belül a themes-nél csak a színeket lehet állítani, a sötét mód marad.
2022. nov. 12. 08:24
 3/8 A kérdező kommentje:

Ezt találtam:

Android

Tap the menu icon in the top-left corner of the app.

Tap "Settings"

Scroll down to the header which reads "Display", and tap "Display Theme"

Pick from "System Default", "Light", or "Dark."



DE HOL VAN A "DISPLAY"?

A settings-ben nem találom, én nem látok ilyet!

2022. nov. 12. 08:34
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A beállításokban a 'Themes'-ben találod a megoldást.
2022. nov. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Majd megnézem, csak letöröltem az alkalmazást, aztán újra telepítettem, most pedig nem enged belépni! 🤦🤦🤦

Akkor azt írta, hogy 1 óra múlva próbáljam meg újra. Gondoltam, ezt nem kell annyira figyelembe venni, később is megpróbáltam belépni és kiderült, hogy számolja a perceket... Szóval komolyan gondolták azt az 1 órát. Huhh.

2022. nov. 12. 09:44
 6/8 A kérdező kommentje:

#4. Neked van Yahoo mailed?

A "themes"-ben nem csak a színeket lehet beállítani? Úgy emlékszem, hogy ott néztem, de csak a színeket lehetett beállítani, a light/dark módot nem.

2022. nov. 12. 09:58
 7/8 A kérdező kommentje:

Na még volt hátra 22 perc, de most beengedett.


Nincs a Themes-ben ilyen lehetőség.

2022. nov. 12. 10:02
 8/8 A kérdező kommentje:

Te jó szagú kaporszakállú... Rájöttem. Nem a Yahoo mailben kellett átállítani, hanem az okostelefon beállításainál! Jáááj!


De most örvendezem! 😄

2022. nov. 12. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!