Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 7 hónapos telefon,éjszaka...

7 hónapos telefon,éjszaka 40%-ot merül,hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés

7 óra alatt,wifi off,meg minden off,nem fut semmi a háttérben,nem telepítettem semmi új appot.

Használat közben 5-6 percenként merül 1%-ot,újonnan 7-8 volt ez,de ez nem is érdekelne mert ez nem nagy különbség,a baj az a lezárt állapotban merülés.


Ez egy Realme C21,aszittem ezek azért tartósak.. Amúgy ez egy másodlagos telóm,pl ha valami történik a másikkal legyen mihez nyúlni,a másik egy A71. És mivel elég sokat játszok videókat,podcastokat,élő adásokat a háttérben miközbe csinálok valamit,ezért a Realmet használtam erre,mert az 5000mah aksi tartósabb és ezzel is kímélem a drágább telót. De hát ezt nem gondoltam volna hogy 1 évet se bír ki..


2022. nov. 13. 09:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mikor indítottad újra utoljára?
2022. nov. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1 hónapja mikor volt frissítés
2022. nov. 13. 09:23
 3/15 anonim ***** válasza:

Az talán sok idő.


Én az egyik telefonnál azt tapasztaltam, hogy újraindítás, vagy kikapcsolás/bekapcsolás megoldott ilyet. De persze nem biztos, hogy itt is ez a probléma.

2022. nov. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hát elején volt hogy hónapokig nem volt ki-be kapcsolva mert nem akartam frissítést,szóval nem tom. Ha már egyszer ekkora baj van,akkor az ilyen alap megoldások nem hiszem hogy használnak,de majd megnézem,csak előbb átmásolom a fájlokat a gépre :D


Amúgy annyira idegesít,mert szerettem használni is,jobban tetszenek a gombja oldalt,olyan kattogósabbak és jobban tetszik a fogása is,vastagabb és nehezebb mint az A71,és a hátlap felülete is olyan recésebb nem pedig sima

2022. nov. 13. 09:37
 5/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
Mit ír magáról, melyik alkalmazás használta a legtöbb energiát? Egy-egy alkalmazás frissítés is okozhat galibát, 1-2 éve még a facebook app egyik frissítése is órák alatt lemerített szinte minden telefont.
2022. nov. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Valszleg semmi baja, csak beragadt valami folyamat és nem tudott éjszaka elmenni alvó módba. Néha az enyém is csinálja (más márka, mindegy, ez ilyen android dolog). Reggel szentségelek egyet, de egy reboot megoldja.
2022. nov. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Sorozatba 2 napja csinálja,és nem írja egyik appnál se hogy nagy használat lenne. Most is,letöröltem párat,de ugyanúgy merül lezárt állapotban. Még egy gyári visszaállítást megpróbálok aztán nem tudom,nem is tudom hol cserélnek alkatrészt Realme telefonba
2022. nov. 13. 10:54
 8/15 anonim ***** válasza:

A71-en van akkumulátor használat, ott részletesen írja melyik program mennyi energiát használ.

a másik mobilodon nincs ilyen???

2022. nov. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, amit csinálsz, az hülyeség. Ez nem olyan, mintha tartanál kettő autót, hogy a Land Roverrel túrázni mész, az ezres Nissan Micrával meg boltba, ezzel is kímélve a nagyobbat.


Nyilván nem a tartalék telefonnal van baj, de ennek így semmi értelme, nem fogja tovább bírni a másik telefon. Gondoltam szólok, mert így két telefont "használsz el" egyszerre.


A probléma feltétlezett megoldását már leírták, ha az nem segít, akkor mentsd le az adatokat és csinálj gyári visszaállítást. Ha az se, akkor akkucsere, ha zavar.

2022. nov. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

8: azon nincs,40 ezres teló,mit vársz


Amúgy egy újraindítás úgy tűnik megoldotta,most éjszaka már csak 2%-ot merült,de nem akarom elkiabálni


És köszönöm,hogy szerinted hülyeség,már leírtam mért "tartok" 2 telót,ha vlmi történik az egyikkel,leejtem,vagy beszarik,akkor legyen pót,mivel szervízben már nem adnak javítási idő alatt.

2022. nov. 14. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!