Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy játékom amivel a...

Van egy játékom amivel a GooglePlay-en játszom.Veszek egy másik telót azon is tudom folytatni a meglevő szintemen?

Figyelt kérdés
2022. nov. 14. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Ha be vagy jelentkezve google playen, és az új telódon belépsz ugyanazzal az azonosítóval, akkor persze.
2022. nov. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szupi!Köszi!Igen be vagyok.Vásárlásaim is vannak +előfizetés a játékhoz.
2022. nov. 14. 09:49
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az #1 válaszoló csak féligazságot mondott: nem minden játék folytatható onnan, ahol abba hagytad, mert nagyon sok játék nem rendelkezik felhő mentéssel, és csak a készülékre készít mentést, ami nem fog átkerülni a másik telefonra.

Ha a játék elindításakor megjelenik a telefon felső részében, hogy bejelentkeztél a játékba, vagy esetleg a játék beállításain belül van bejelentkezési lehetőség, akkor ugyanazt az azonosítót használva TALÁN be fognak töltődni a mentések. Amúgy nem.

De találkoztam már olyannal is, aminél bejelentkezett a játékba, de csak trófeákat kaptál, nem készített automentést. Általában a multiplayer játékok felhőbe mentenek, mert ott külön felhasználói fiókod van.

2022. nov. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!