Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidnál hogy lehet egy...

Androidnál hogy lehet egy weboldal indítóikonját kitenni a kezdőképernyőre, a többi program közé?

Figyelt kérdés

2022. nov. 15. 19:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Amúgy biztos az a baj, hogy ez egy html fájl, ami a telefonon van és online képekre való hivatkozások vannak benne csak. Tehát az elérési útja az oldalnak a telefonon van
2022. nov. 15. 20:11
 12/15 anonim ***** válasza:
72%

1. Miért angolul használod?

2. Milyen Android ez és milyen böngésző? A menüje alapján olyan, mint ha valami ezeréves verzió lenne.

2022. nov. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 NTBS ***** válasza:
Beállítások Kezdőképernyő.
2022. nov. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Három pötty, Kezdőkèpernyőre felirat. Szívesen!
2022. nov. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek,deazért nem megy, mert ez egy html oldal, amit én írtam és felmásoltam a telefonra. Egy egyszerű lap, csak néhány online képre mutató linket tartalmaz. Ha a fájlkezelőből megnyitom a Chrome-al, akkor működik rendesen, de ilyen content:// címet mutat neki és ilyenkor nincs is ott a kezdőképernyőre küldés parancs a menüben.

Ezt hogyan lehetne kitenni a kezdőképernyőre?

2022. nov. 16. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!