Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam egy Samsung Galaxy S21...

Kaptam egy Samsung Galaxy S21 FE telefont és adtak hozzá egy töltő kábelt aminek mindkét fele Type-C. Fel kellene töltsem a telefonom de ilyen dugom nincs hozzá. Ezt tölthetem a hagyományos USB-Másik vége Type-c kábellel?

Figyelt kérdés
Lehet valami gond ha ezzel a kábellel és USB fejjel töltöm?

2022. nov. 16. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármivel töltheted ami jó bele.
2022. nov. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, töltheted. Mindenfajta kábelvég ugyanúgy veszi fel a áramot.
2022. nov. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Igen töltheted
2022. nov. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy töltheted vele, mint 2 nappal ezelőtt, sem jobban, sem kevésbé.
2022. nov. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tehát ez a telefon vadi új. Még nem töltöttem soha. Amelyik telefont most használom annak is type c a kábel vége, de a másik vége USB-vel csatlakozik a dugóhoz. Az új telefonom mindkét vége type c, így ezt a dugót nem tudom használni, másik még nincs.
2022. nov. 20. 11:54
 6/10 anonim ***** válasza:

A C is USB.

Vegyél C-lyukú "dugót".

2022. nov. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

" Az új telefonom mindkét vége type c, így ezt a dugót nem tudom használni, másik még nincs."

Ezen még mi sem tudunk segíteni.

Én a saját esetemben úgy oldottam fel ezt a paradoxont, hogy vettem egy töltőfejet a jófogáson pár ezresért, így is fele volt postával együtt mint a boltban a legolcsóbb. És működik.

De annyira nem értelek, az a baj, hogy van egy kábeled ami t nem használsz, de van egy másik ami jó hozzá?

2022. nov. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"másik még nincs."

A régi, félig C-s miért nem jó?

2022. nov. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Előző hozzászolásokhoz... az a kérdés, hogy nem tudom használni a telefonhoz kapott kábelt mert mindkét vége type c. Ilyen dugóm még nincs. Addig használhatok-e másik kábelt ami jó a meglévő dugóval. Egyik vége Usb, masik type c. Ez jó a meglévő dugómhoz. Tehát okozhat-e valamilyen kárt a telefonban, hogy nem a saját kábelével töltöm.
2022. nov. 22. 09:05
 10/10 anonim ***** válasza:

"Egyik vége Usb, masik type c"

Még egyszer: a C is USB.


Azért ajánlják az eredetit, mert az a legjobb.

2022. nov. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!