Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan csináljak biztonsági...

Hogyan csináljak biztonsági mentést iPhonera?

Figyelt kérdés

Vettem egy újat és a régin kb egy éve készült utoljára biztonsági mentés. Az iOs még nincs rajta frissítve, ha azt megcsinálom ak automatikusan frissül?

Hozzáraktam már az új telót, de kb egy éves adatokkal van


2022. nov. 18. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

ezt kellett volna csinálnod:

[link]


Na mindegy... most akkor csináld azt, hogy

- a régi telefonról számítógépre iTunes csinálsz egy biztonsági mentést

- rádugod a számítógépre az új telót és visszaállítod a biztonsági mentést az új telóra.

2022. nov. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezt csináltam, amit küldtél, de mint írtam, egy éve lett rajta biztonsági mentés csinálva legutóbb, ezért az akkori adataim vannak benne
2022. nov. 18. 13:34
 3/5 A kérdező kommentje:

A kérdés tehát az, hogy a régi készülékemen ha frissítem az iOst, akkor csinál biztonsági mentést? Vagy esetleg akkor is visszadob az utóbbi biztonsági mentéshez?


Számítógépem nincsen, így azzal nem tudok biztonsági mentést csinálni. Sajna nem emlékszem, hogy legutóbb, hogy csináltam

2022. nov. 18. 13:37
 4/5 A kérdező kommentje:
Azon az oldalon, amit küldtél találtam egy cikket az iCloudos mentésről de elakadok annál hogy nyissam meg a beallítasokban az iCloudot es menjek ra a biztonsagi mentesre, mert nalam nincs olyan
2022. nov. 18. 13:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Beállítások - Legfelül ahol a neved van és a fényképed ott be mész! Majd a I Cloud menü-t kiválasztva! Ott lesz egy olyan menü hogy iCloud biztonsági mentés! A iCloud biztonsági mentés-be be menve egy újabb menü jelenik meg kék színel, hogy biztonsági mentés! Erre e biztonsági mentésre kattintás rá! IOS 15, és IOS 16.3-ban már biztos hogy így van? Hányas IOS-od volt, és milyen a régi telód típusa?
2023. jan. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!