Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone-t is érdemes időnkén...

Az iPhone-t is érdemes időnként újra indítani hogy gyorsabb legyen mint az androidot vagy iost felesleges?

Figyelt kérdés

2022. nov. 18. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem alapból nem érdemes ifont venni. A többi lényegtelen.
2022. nov. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

Az iphone- nál nincs rá szükség

Mondjuk attól is függ milyen mert egy 11-12-13-14 pl nem fog belassulni ha nem inditod ujra fel evig sem :D

Ez nem szar android

De egy 6 ami mar vagy 10 eves az fog laggolni

Ha iphonet szeretnél inkább egy jobbat vegyél mert a régiek már elavultak, nem is nyujt iphone hatást!

Szerinzem minimum egy 8 vagy x

Nekem 11 pro max van

Imadom!

Jovore 14 et veszek, soha nem vennek mar mas markat! Csakis iphone

Kb 10 eve iphoneom van!

2022. nov. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Bocsi a helyesirasert csak nagyon faradt vagyok! 2 voltam
2022. nov. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Érdemes.

Ezt csináld meg néha:

[link]

2022. nov. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%

4, minek?


Kérdező, én max akkor indítom újra, ha lefagy, az meg kb fél évente van

2022. nov. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a kényszerített újraindítás egy sor gyorsítótárat töröl. A futó appokat kilövi a memóriából (a sima újraindítás nem). Érdemes néha megcsinálni, nem tart semeddig. Ez is csak egy számítógép, teleszemeteli magát. Csak nem annyira gyorsan mint egy droid és nem annyira látványosan szenved mint a droid.

Érdemes néha iTunes-al (vagy Finderrel) csinálni egy backupot, visszaállítani a telefont és visszatenni a backupot. Sok-sok GB-nyi tárhely fel fog szabadulni amiatt, hogy a szemeteket letörli a visszaállítás.

De kb leszarom, csináljatok amit akartok. Minek kérdezi akkor ha lepontoz és te meg minek válaszolsz ha hülye vagy hozzá és még írni sem tudsz - és még le is pontozol?

2022. nov. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen érdemes. Igaz, hogy ELVILEG semelyik operációs rendszernek nem kellene gondot okoznia a folyamatos üzemelésnek, de mivel emberek írják ezeket és a rajtuk futó szoftvereket is, ezért lesznek benne hibák. Egy-egy kis memoryleak hosszú távon problémát okozhat. Ezeket egy újraindítás kipucolja.

Még a gyári visszaállítás sem hülyeség, amit az egyik válaszoló írt, bár hétköznapi felhasználásnál ez általában - szerintem - felesleges.


"Ez nem szar android"


Ezt meg hagyjuk már. Semmivel sem jobb operációs rendszer az iOS mint az Android. Mindkét rendszert használom aktívan. Egy épkézláb hardverben, ha nem valami kínai fis-fos android variáns fut a telefonon, akkor ugyanúgy teszi a dolgát, mint az iOS. Semmivel sem kell gyakrabban hard resetelnem az androidos telefonomat, mint az iPhone-mat. Nyilávn sokkal könnyebb az iOS-t a hardverre szabni, mert egyszerre kb 2 tucat különböző típusú telefonon fut, nem pedig több száz/ezer eszközön, de ezen túl semmilyen trükk meg varázslat nincs.

2022. nov. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!