Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet e Iphone-hoz csatlakozni...

Lehet e Iphone-hoz csatlakozni más márkájú bloototh headsetet?

Figyelt kérdés

Ha teszem azt van egy sony fülesem például. Vagy ki lehet e tenni a telefon képét egy lg tévére? Át lehet e küldeni a telefonra adatokat pl egy samsungról?

Igazából samsung felhasználó vagyok és nagyon megszoktam már. Szeretem is, viszont nagyon megtetszett egy iphone készülék és lehet hogy váltanék, de nem sokat tudok az IOS ilyen olyan dolgairól. Hogy mennyi szabadságot ad egy androidhoz képest. Ha valaki a kicsit jobban benne van, vagy több éve apple felhasználó, egy kis plus infó is jöhet a kérdéseken kívül pl hogy lehet e zenét letölteni, van e az iphoneban jegyzet, ilyesmi. Minden érdekel.



2022. nov. 23. 00:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
'Hogy mennyi szabadságot ad egy androidhoz képest' - ha ezert venned, ne tedd. Az Apple keszulekei a leheto legzartabb rendszert adjak alad. BT fulessel tudod hasznalni, az adatokat is at tudod huzni androidos telefonrol, de nagyon mas vilag a ketto.
2022. nov. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

Lehet e Iphone-hoz csatlakozni más márkájú bloototh headsetet?

Igen, például a Sony esetén kell hozzá a Sony headphones alkalmazás :)

2022. nov. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Bármilyen BT-eszközzel működik. Hogy kell-e hozzá app vagy nem, az az eszközön múlik, viszont anélkül is működik, de több beállítási lehetőség az appon keresztül lehetséges, ez android esetében is így szokott lenni.

Ha TV támogatja az Airplay-t, akkor közvetlenül lehet továbbítani a telefon képét, hangját. Ha nem, akkor kell egy erre megfelelő appot letölteni a TV-re.

2022. nov. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
lehet csatlakoztatni
2022. nov. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Van jegyzet is. Zenét, képet, filmet is lehet rá másolni pl pc-ről, wifin vagy kábelen vagy pendrive-ról akár( utóbbihoz kell egy kamera adapter vagy hasonló átalakító). Kezel mindenféle fájlt is. 13 éve iphone felhasználó vagyok. Régen korlátozottabbak voltak a dolgok. Most azt mondom, szinte 99%-ban mindent lehet, amit androidos telefonnal, csak nem minden esetben ugyan az a folyamat. Van Apple TV-nk, azzal nagyon jó az ökoszisztéma és jól működik az Airplay. Ezeket csak azért írtam le, mert sokan még mindig azt mondják, hogy iphone-ra még zenét sem lehet másolni. 2008-ban is lehetett már, csak tudni kellett hozzá a dolgokat, nem kellett mutyizni semmivel.
2022. nov. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Na látom te is beleestél az olyanok által tejesztett pletykékba mint az 1-es.

bármilyen bluetoothos fülest, hangszórót lehet csatlakoztatni.

TV-hez ahogy Morzsi írja airplay kell, de ez már sok készülékben benne van, az én 90 ezres samsung tv-mben is van.

Az összes google-ös cucc működik, úgyhogy a google keep-es jegyzeteidet is tudod kezelni. De van az applenek is gyári jegyzetelős appja ami teljesen jó

A google drive-on keresztül bármit ide-oda lehet küldözgetni a két telefon között.

Lehet zenét is tölteni természetesen és van többféle lejátszó app is, nem csak a gyári. Youtubról szoktam egy parancs segítségével tölteni például zenéket, vagy akár videókat is.


Ami talán hátrány az az ahogy az Apple kezeli a fájlokat. Nem akarja, hogy a felhasználó hozzáférjen a fájlokhoz. iPadon és Mac-en is így van. Azt a klasszikus fájlkezelős, totalcommanderes (aki emlékszik még rá: norton commander, meg volt a volkov commander doson!) dolgot hiányolom. Tehát például ha rádugod számítógépre az iPhonet, akkor nem látod a könyvtárakat, nem tudsz csak úgy simán egy mp3-at fel-le másolni. Mert elrejti a fájlokat. Azt szeretnék, hogy te csak az appot lásd, mögötte a fájlrendszert, a részleteket ne. Csak az app kezelőfelületét. Nagyon sokaknak - főleg nem hozzáértőknek - ez bejön, mert nem kell semmit csinálni, csak megnyitni az appot, rábökni a zenére és már szól is. De mi akik DOS-on, Windows95-öns és a társain nőttünk fel, nekünk kell az, hogy lássuk a könyvztárszerkezetet. :D Na aki ilyen hozzáállással érkezik meg az iPhone világában annak kicsit nehezebb lesz. Én ennek ellenére is 2009, a 3GS óta iPhoneozok és nem is kell más.

2022. nov. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Morzsi007 ***** válasza:
100%

“ Tehát például ha rádugod számítógépre az iPhonet, akkor nem látod a könyvtárakat, nem tudsz csak úgy simán egy mp3-at fel-le másolni.”


Ebben az a jó, hogy nem tudsz olyan fájlt letörölni, ami pl futtatási hibát okozhatna.

Zenét, fájlokat az itunes segítségével az appokkal meg lehet osztani, vagyis ha zenét akarsz felmásolni, akkor nem photoshophoz társítja, hanem egy zenelejátszóhoz tudod. Olyan fájlot, amihez nincs app, ami kezeli, nincs értelme rátenni, mivel nem tudja megnyitni semmi, de a fájlok appban elérhető lesz. De akár 3D CAD fájlokat, mkv, DSD audio formátumot is megnyitja, ha van erre alkalmas applikáció telepítve. Pl VLC, Infuse, Autocad…

Én is használtam DOS-t és szerettem anno pakolászni a cuccokat pc-n, de telefont már csak a legegyszerűbben szeretném használni, minden sallang nélkül és nem vagyok kiváncsi a rendszer fájlokra stb... Erre az iphone ideálisabb, ha viszont imádod nézegetni a rendszerfájlokat és törölgetni, mindenhez hozzáférni, akkor android a megoldás.

2022. nov. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 NTBS ***** válasza:
54%
Igen, de nem biztos, hogy működik.
2022. nov. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazából nehéz hirtelen bízni egy olyan rendszerben amire egészen az iphone 11 megjelenéséig azt mondtam hogy köszi nem. Féltem igazából a több ezer képet videót, több száz zenét jegyzetet ami a telefonomon most rajta van, viszont ha azt mondjátok hogy megbízható akkor okés. Köszi a válaszokat a fülessel és az adat átküldéssel kapcsolatban. Egyébként ma voltam telefonos boltban megtapizni egy iphonet(sajnos nem olyat amit kinéztem) Elképesztően más élmény. Kissebb a készülék de nagyon dinamikusan működik és szépek a fények is szóval nagyon bejön
2022. nov. 23. 14:49
 10/11 Morzsi007 ***** válasza:
Még egy dolog az adatküldéssel kapcsolatban. Mostanság az icloud-ot használom. Webes felület is van, de kényelmesebb letölteni a kliens programot, PC-n, laptopon windows alatt látom az intézőben az icloud tárhelyem, mint mappa és ide-oda mozgathatóak a fájlok, amit az iphone fájlok mappában egyből szinkronizál, onnan meg áthelyezhetem a telefon saját tarhelyére is, praktikus, gyors kisebb fájlok átküldésihez főleg. Csak infóként.
2022. nov. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!