Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A rendőrsèg le foglalta az...

A rendőrsèg le foglalta az okos telefonom ès azt mondták ki fènykèpeznek dolgokat aztán vissza kapom.mit jelent ez hogy ki fènykèpeznek dolgokat?

Figyelt kérdés
Semmi

2022. nov. 24. 09:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Melyik szót nem érted azok közül, hogy "kifényképeznek dolgokat belőle?"
2022. nov. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

A rendőrség nem fényképez. Simán letöltik maguknak azt, amit fontosnak ítélnek.

Ilyen helyesírással tuti nem hadititkokat fognak keresni nálad.

2022. nov. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Hogy tudják feloldani?
2022. nov. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A kódot megadtam.
2022. nov. 24. 10:43
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

3. Büntetőeljárás keretében a kód ismeret nélkül egy picit nehezebben, de hozzá tudnak férni adatokhoz.

Telefonhoz nem értek, de pl. számítógépnél a winyót rádugják egy másik gépre, és onnantól az csak egy egyszerű adathordozó.

2022. nov. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Sértett, tanú vagy gyanúsított vagy? Fényképezni esetleg magát a készüléket lehet szükséges. Akár egyben, akár megbontva. Ez akkor merülhet fel, ha valami manipuláció történt magával az eszközzel.

A tartalmáról pillanatfelvétel készülhet, de ez nem fotót jelent. Nem szó szerint kell érteni. A SIM kártyán és adathordózón tárolt adatok kimásolása fog történni valószínűleg.

2022. nov. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Gyanúsított.Kábitószer birtoklás.. Választhattam hogy az örsön vizsgálják át a kèszülèkem mert ha nem egyeztem volna bele tovább küldtèk volna igazság ügyi szakèrtőnek.
2022. nov. 24. 12:06
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kapcsolati adatokra van szükségük. A hívásokról, sms-ekről a szolgáltatónál is kapnak információt, messengerrel kicsit nehezebb, meg a tárolt adatok is érdekesek lehetnek.
2022. nov. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%

"A rendőrség nem fényképez. Simán letöltik maguknak azt, amit fontosnak ítélnek." Nem töltik le, nincs hozzá sem eszközük, sem jogosultságuk. Erre kirendelt szakértőnek ad felhatalmazást az ügyészség.

A fotózás dolog értelmetlen, a kérdezőnek javaslom hogy emeljen kifogást hogy nem a jelenlétében történik vagy történt.

2022. nov. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Én biztos hogy nem adtam volna meg a kódom. Világszinten max néhány precedens van rá hogy emiatt feltörték a hatóságok valakinek az iPhone-ját.
2022. nov. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!