Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendeltem egy csomagot emagról...

Tetv kérdése:

Rendeltem egy csomagot emagról, De rossz címet adtam meg,... Telefonos rendelés volt. Most hogy tudnám visszaküldni a feladónak, mivel a kiszallítás megtörtént, de nem tudom átvenni a csomagot. Mi a tehendő?

Figyelt kérdés

2022. nov. 24. 10:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudták kézbesíteni a rossz címre, visszaviszik.
2022. nov. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%

Én ezt nem értem.

Kiszállítás megtörtént - Hova? A rossz címre? ott hogyan tudták átvenni? Ennyire laza volt a futárcég, hogy odaadja bárkinek? És akihez vitték, miért vette át, ha ő nem is rendelt? Ha átvette, nem gondolt arra, hogy jogot sért?

Nem tudod átvenni a csomagot? Kitől? A futár felveszi a rossz címről, átvinné a helyesre, és akkor nem tudod átvenni? Ha így van, akkor miért nem olyant adsz meg, ahol te vagy megbízottad megteheti?

Miért akarod visszaküldeni, főleg olyan dolgot, ami nincs is nálad?

2022. nov. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Amikor a GLS ügyfélszolgálatot hívtad, mit mondtak?
2022. nov. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Elmagyaráznád a dolgot mégegyszer, mert szerintem nem értjük...

hogyan tudtál rossz címet megadni? Nem tudod a saját címedet?

Ott ki vette át? Honnan tudod, hogy átvették?

Előre kifizetted? Ha igen, akkor kapott valaki azon a címen ingyen egy csomagot....

2022. nov. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%

#2 Ebben hol van elrejtve a fájdalmas szóvicc? Már nézem egy ideje, de nem esik le. Pedig elég nagy fogyasztója vagyok a "fájdalmas hülyeség" kategóriájú humornak.


Kérdező:

Egyrészt a rendelés leadásakor telefonszámot is meg kell adni. Ha a futár nem talál, keresni fog. Másrészt a neten minden le van írva. Ez itt nem az EMAG FAQ (GYIK), mert ha nem ide, hanem oda mentél volna, akkor ezt olvashattad volna:


Mi a teendő, ha a szállítási időben nem tartózkodom otthon?

(ezt rá lehet húzni a rossz címre, ha sikertelen a kézbesítés, mert tényleg nem voltál azon a címen - ez nem ott volt, ezt én írtam)


Emiatt ne aggódj, a futárok a kiszállítás előtt (nagytermékek esetében már előző napon) felkeresnek vagy értesítenek a várható szállítási időről, mikor is van lehetőség annak módosítását kérni. Ha mégis kiment a futár akkor, mikor nem voltál otthon, ne aggódj, másnap (a következő munkanap) újra meg fogja kísérelni a kiszállítást. Ha akkor sem voltál otthon, akkor ez esetben a csomag(ok)at a futárszolgálat visszaküldi hozzánk és amint visszaérkezett mi töröljük a rendelést. Online kártyás fizetés esetén ekkor az összeg automatikusan visszaindul.


Ha igényt tartasz a termék(ek)re, akkor új rendelést szükséges leadnod, sajnos ha már visszaindította a futárszolgálat felénk a csomagot, ugyanazon rendelés alatt visszafordítani nem tudjuk.

2022. nov. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
#3: A futár arra a címre vitte, a csomagot, ami a dobozon volt. Ő azt nem tudja, hogy jó vagy rossz. Személyit meg nem kér átvételkor.
2022. nov. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

7. Lehet. Webáruházban dolgozom, és persze magam is rendelek. Eddig még rendben is lenne, de ezzel együtt sem értek semmit, még a piros nyomkodástól sem lettem okosabb.

Ha hozzám beállít egy futár, hogy csomagom jött, nem veszem át. Nem rendeltem, név sem stimmel. Jó, nagy a család, lehet, csak nem tudok róla. De azért néhány órán belül csak kiderül, hogy hohó, tévedés történt.

Lehet, csak én vagyok nagyon hülye, de többi is zavaros nekem.

2022. nov. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

A GLS még e-mailt is küld a kézbesítés napján a futár telefonszámával!


Lett volna lehetőséged közvetlen a futárral is közölni a rosst címet!


Egyáltalán, hogy lehet rossz címet megadni egy rendelésnél?


Te pedig vagy akkora .... hogy ahelyett, hogy a GLS-t hívnád inkább itz teszel fel kérdést, hogy mit csinálj


Nagyon egyszerű a válasz - HÍVD FEL A GLS-T

2022. nov. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%

"Mi a tehendő?"


mi a teendő?

ha a tehén dől?

2022. nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

"mivel a kiszallítás megtörtént"


valaki át vette,

ő meg nem adja ide

2022. nov. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!