Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Időkép alkalmazás miért nem...

Időkép alkalmazás miért nem jelez minden reggel?

Figyelt kérdés
Beállitottam hogy jelezzen minden reggel de semmi. Úgy kell megnyitni hogy milyen idő lesz. Nem nagy probléma csak gondoltam rá kérdezek hogy mi lehet a baj? Samsung A32 van.
2022. nov. 24. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Töröld le és telepítsd újra az appot, hátha megjavul.

Nálam egy darabig működött, aztán egyszer csak elfelejtette ezt a funkciót. Fura ez az időkép app :D Egyszer volt, hogy 1 hétitg minden reggel ugyanat a műholdkép fogadott. Írtam nekik és javították, valami rendszer probléma volt. Szerintem írj nekik, válaszolnak, foglalkoznak a gondokkal! idokep@idokep.hu

2022. nov. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem nagy ügy amúgy csak régi telómon még normálisan működött! De köszi, letöröltem és újra raktam hátha jó lesz plusz a google időjárást kikapcsoltam hátha az zavar be.
2022. nov. 24. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!