Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen "egyen" mobilokat...

Milyen "egyen" mobilokat kaptak a VV lakók?

Figyelt kérdés
Mindegyiknek egyforma mobilja van. Valaki fölismeri esetleg, hogy milyen telefonokat kaptak?
2022. nov. 25. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Mobilokat kaptak? Nem nézem, de ennek nem az a lényege, hogy semmilyen infó nem mehet be (látogató sem mondhat nekik semmit a kinti világról), és élnek a kis luxusvillájukban, kapják a feladatokat, amit ha teljesítenek, akkor jutalmakat kapnak, ha nem, akkor büntetéseket, és közben meg kit kivel mindig összeugrasztanak embereket csak bent érdekes, csakis bent számító apró-cseprő piszlicsáré dolgokon, és akiket e konfliktusok mentén kiszavazóshow-ba küld a többi lakó, arról (2 ember közül) a szavazó nép döntse el, hogy ki jöjjön ki, és ezzel együtt ki essen el a sokmilliós nyereménytől? Nem erről szól ez az egész? Dehogynem!
2022. nov. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak fotózásra, és videó készítésre tudják használni.:)
2022. nov. 25. 17:14
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Nyilván olyan, amivel nem lehet telefonálni és netezni.Bár az utóbbit nem tudom hogy oldották meg, mivel ha nincs a mobilban sim kártya, akkor is lehet netezni vele wifin keresztül.
2022. nov. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Soha nem is néztem a VV-t! Most sem nézem! Utoljára az első Big Brother-t nézetem ami annó még valamikor 2002 tájékán volt annó. De ennek is már van vagy 20 éve.
2022. nov. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
3: Gondolom úgy, hogy a 1.házban nincs wifi (a kameráknak nyilván van, de az le van jelszavasítva, és a jelszava(ka)t nem mondták meg neki(k) 2. Ha valaki mégis feltöri, az azonnali - dicstelen, kiszavazóshow-s csinnadratta nélküli - kiesést jelent a játékból és kizárást a házból.
2022. nov. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak egyszer néztem bele 8 év után először. De valami förtelem az egész. Egy kicsit sem kaptam kedvet hozzá hogy folytassam a nézését. Amúgy én is meglepődtem, mikor láttam hogy mobilok vannak náluk.

3 Biztos csak titkosított wifi jel van.

2022. nov. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Feltöltőkártyás mobilok is léteznek. Előre meg veszik a feltöltőkártyás sim kártyát, majd nem töltik fel összeggel, vagy ha mégis akkor le beszélik róla, és igy adják át a sim kártyát. Igy beszélni nem tudsz azaz nem tudsz hívást indítani és nem tudsz sms-t küldeni. Illetve az újabb mobil telefonokat, már sim kártya nélkül is lehet használni, kivéve telefonálni nem lehet vele.
2022. nov. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2022. nov. 25. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!