Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iMessage szolgáltatás...

Az iMessage szolgáltatás ingyenes?

Figyelt kérdés

Mostanában használtam, de SMS-t abszolút nem küldtem, csak ezt.

A telekom alkalmazásban mégis azt jelzi, hogy van 32 db elküldött SMS-em.

Ez miért van? SMS-ként számolja ezt is?



2022. nov. 28. 15:54
 1/5 ludicrousSpeed ***** válasza:
2022. nov. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs internet elérés, akkor SMS-ként küldi el. Az pedig a díjcsomagodnak megfelelően számlázódik.

Akinek küldted neki is iPhoneja van?

2022. nov. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó! Volt internet kapcsolat is, valamint ugyanúgy iPhone-al rendelkező embernek írtam, jelzi is, hogy az üzenet kék, nem pedig rendes zöld, így nem értem, miért számolta fel SMS-ként.
2022. nov. 28. 16:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy azt számolta fel sms-ként? Ha kék, akkor nem azt számolta fel. Nézd végig és korábban keress ző'deket. Meg majd kérj részletes számlát. Az is előfordulhat, hogy nem is 32 üzenetről van szó, csak néhányról... ami 160 karakterbe nem fér bele azt több smsként küldi el. Ha szmájlit küldesz az több karakterként lesz elküldve. Egy szmájli lehet akár 8-10 karakter is, csak a fogadó telefon egyként jeleníti meg. Ha televágsz egy smst velük, akkor lehet hogy 8 sms-ként továbbítódik.
2022. nov. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

imessage úgy müködik hogy mindkét félnek apple termék kell

ha ez adott ugyebár aktiválod magadnál ezt a szolgáltatást

24 óra alatt beaktiválja

zöld sms , kék imessage

eddig tiszta

belehet itt állítani azt is ha nem tudod imessage elküldeni akkor sms-be fogja

üzeneteknél találod ezt

mindkét félnek aktívnak kell lennie ennek a szolgáltatásnak

ennyi a tudásom erről

remélem hasznos volt, ha nem majd valakinek aki idetéved

2022. nov. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!