Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet rögzíteni a...

Hogyan lehet rögzíteni a hangot ha valakivel beszélek telefonon ?

Figyelt kérdés
2022. nov. 29. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Van erre való alkalmazás.
2022. nov. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A legtöbb telefonon már nem működik a felvétel. iPhoneonon sosem lehetett felvenni a beszélgetést.

Fogsz egy másik telefont vagy kamerát és a kihangosított beszélgetést felveszed vele.

2022. nov. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 DK-s ***** válasza:
39%

Nem fogok megint átbootolni androidra, úgyhogy csak annyit mondok, hogy keresgélj a Play áruházban olyan alkalmazást, ami a háttérben futva rögzít képet és hangot, amíg le nem állítod.


Vannak ilyenek.

2022. nov. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Leginkább diktafonnal.
2022. nov. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ő hangját, vagy a tiédet akarod rögzíteni?
2022. nov. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 DK-s ***** válasza:
54%

Sok az inkompetens válasz, ezért átbootoltam androidra.


Ezt keresed:


[link]



Folyamatosan fut, még képernyő-védő alatt is. Tapasztald ki a működését és hogy hogyan éred el a mentett fájlt, mert "dugdossa". Aki nem tudja hogy van, az véletlenül soha nem fogja megtalálni.

2022. nov. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 DK-s ***** válasza:
Halvány emlékeim szerint a mentett fájlt csak a futó alkalmazáson belül találod meg. Ha az androiddal próbálod megkeresni, nem fogod megtalálni. Az op-rendszernek láthatatlan. És úgy emlékszem hogy ha áthelyezed, akkor láthatóvá válik az androidnak is.
2022. nov. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 DK-s ***** válasza:

De egy kockázati tényezőre is felhívom a figyelmed:


Ez az alkalmazás lényegében képes az android "felett" futni.


Még a telefon védelmi funkciói felett is, mint például az ujjlenyomat-ellenőrzés, vagy PIN-kód, esetleg "minta".


Tehát ha például "mintával" véded a telót, fut az alkalmazás, és ráteszi közben a képernyő-zárat, az alkalmazás akkor is fut tovább.


Nekem tetszett, de tartottam is tőle. Túl sokat tud.

2022. nov. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 puritan ***** válasza:

Androidra próbáld meg ezt:

[link]


Jobbat ettől nem találtam.


Néhány évvel ezelőtt a legtöbb mobilon gyárilag telepített hívásrögzítő volt. Köszönd az uniónak, ők tiltották be.

2022. dec. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!