Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung A53 vagy Samsung S21...

Samsung A53 vagy Samsung S21 FE? Melyik a jobb, ha fotózásra használom?

Figyelt kérdés

Ha utazok, akkor nem viszek fényképezőt csak a telót.

Ezt leszámítva csak Messenger, WhatsApp, YouTube és Spotify az amit használok.


Nem játszok rajta vagy ilyesmi.


Szóval gondolom a kamera és a processzor sebessége a legfontosabb, nem?

Melyik lenne jobb az én profilomhoz? (Árban sajnos az S21 érezhetően drágább)



2022. dec. 3. 16:32
A kérdező szavazást indított:
S21
A53
13 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénzed, akkor S21 FE. Nagyon király főkamerát kapott és a széleslátó is korrekt. Van optikai zoom kamerája is, ami egy nagyon jó dolog. Amúgy meg talán ez a legolcsóbb telefon talán optikai zoommal (ugye ott van még az S20 Fe, ami az előző modell ezért nyilván olcsóbb). Processzor terén is kiemelkedő. Erősebb mint a normál S21, lényegében bármit elfuttat gond nélkül. Az A53 sem rossz, de kamerában határozottan nem éri el az S21 Fe szintjét. Processzorban pedig ég és föld a különbség. Egyébként teljesítményre az A53 is bőven elég lenne szerintem neked mivel nem játszol és nem hasznàlsz nagy rendszerigényű dolgokat. Az is tény, hogy hosszútávon 3-5 év múlva az S21 Fe még mindig egy stabil telefon lesz az erős proci miatt. Az A53 jobban megfogja érezni az idő múlását. Ha csak max 3 évre veszed a telefont, akkor ez a gond nem fenyeget.
2022. dec. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Említetted az S20-at. Ha azt is belevesszük harmadik opcióként?

Pl az S20 és S21 kamerája között mekkora lenne a különbség?

2022. dec. 3. 18:17
 3/4 anonim ***** válasza:

2.

Nem az S20-at, hanem az S20 FE-t memlítettem. Az S20-at nem ajánlom, mert hasonló áron lehet kapni mint az S21 FE-t és azért az S21 Fe egy erősebb processzort kapott és másfél évvel újabb modell. Kamerában egyébként nagyon hasonlóan jó mind a 4 telefon(S20, S20 FE, S21, S21 FE) Az S21 kamerája a legjobb, de tényleg nincs hatalmas különbség a többihez képest. Én az S21 Fe-t javaslom ezek közül mert kamerában ici-picit marad csak el az S21-hez képest. Olyan kicsi a különbség hogy csak akkor látod ha összehasonlító videót nézel róluk. Továbbá az a legfrissebb és a legjobb processzorral felszerelt modell és az ára is kedvező.

2022. dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
S21 Fe jobb. Nekem ilyen van, páromnak A53 és az enyém szebb képet/videót csinál.
2022. dec. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!