Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csak internet bekapcsolá...

Miért csak internet bekapcsolása után kapom meg az sms-t?

Figyelt kérdés
2022. dec. 5. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
kicsit több részleet kaphatnánk?
2022. dec. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vodafoneos vagyok,küld valaki sms-t,de csak akkor kezbesül nekem,amikor bekapcsolom az internetet a telefonomon! Ma voltam bent a vodába,de nem tudtak vele mit csinálni,vagy csak nem akartak! Nem értem mi köze az sms-nek a nethez?
2022. dec. 5. 17:50
 3/7 anonim ***** válasza:
És milyen telefon?
2022. dec. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Samsung Galaxy A13
2022. dec. 5. 17:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Alapban már neten megy az SMS is. Én is belefutottam hasonlóba, mikor az egyik volt kollégámnak küldtem , mivel tudtam, hogy nincs mobilnetje és dolgozik, ő is csak hazaérve kapta meg, mert ottnon van WiFi-s netje. Egyébként Telekomosak vagyunk mindketten. Sajnos ezt csak az elküldői oldalon lehet változtatni, ekkor a telefon beállításai átállítva, ha nem sikerül kézbesíteni, akkor rákérdez, hogy hagyományos SMS-ként megpróbálja-e újra?

Ez az SMS-ekben (Messages), beállítások (3pötty)/cseverési funkciók alatt van. Itt pedig az automatikus újraküldés szöveges üzenetként....

De mint írtam, ez rajtad nem segít, mert az üzenet küldőjének kell ezt bekapcsolni, vagy ne kapcsold ki a netet.

2022. dec. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mert nem sms hanem valami message szolgáltatáson keresztül kaptad ami netet igényel
2022. dec. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon nagyon szépen köszönöm a segítséget! Akkor ezzel van a probléma!
2022. dec. 6. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!