Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Caterpillar B30 vélemények,...

Caterpillar B30 vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Valakinek van ilyen telefonja?

Milyen tapasztalatotok van róla?

Megéri megvenni?



#Cat,b30
2022. dec. 7. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Strapabíró, az biztos. Viszont butatelefonhoz képest is kevés funkciót tud és maga a kezelőfelület sem felhasználóbarát. Az akkumulátora állítólag nagyon gyenge az árukereső véleményei szerint. Szerintem nem ér annyi pénz mint amennyibe kerül. A B26 szerintem akkor már sokkal jobb. Ott van valamivel drágábban a myphone hammer 5 is. Az már egy egész sokfunkciós készülék.
2022. dec. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak volt ilyenem, nagyon rossz volt az akksi. Az elején még bírta, de pár hónap után nem bírt egy napot.
2023. jan. 4. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

És lehet még ezt a tipúst kapni újonnan?

a tudása mennyire jó?

2023. jan. 4. 06:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Engedd el.

Le lett írva, hogy sz*r.

Nem lehet mát kapni.

2023. jan. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3. Miért akarsz sz@rt venni? Már le lett írva hogy nem egy jó telefon. Nem is árulják már amúgy sem szerencsére. Vegyél valami normálisat.
2023. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ok, de nyomógombos alternativát tudtok?
2023. jan. 5. 12:57
 7/8 anonim ***** válasza:

mennyé, trollkoggyá másutt kisgyerek


Ennyire bal**sz nem lehetsz.


Tudunk, tessék:

[link]

2023. jan. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fúha!

"Ok, de nyomógombos alternativát tudtok?"


Tessék, az 1. válasz:


"Szerintem nem ér annyi pénz mint amennyibe kerül. A B26 szerintem akkor már sokkal jobb. Ott van valamivel drágábban a myphone hammer 5 is. Az már egy egész sokfunkciós készülék."

2023. jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!