Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom kitörölni a samsung...

Hogy tudom kitörölni a samsung fiókot jelszó nélkül?

Figyelt kérdés
Vettem egy telefont aminek a 3. tulajdonosa vagyok. Az első tett rá samsung fiókot, nem lépett ki. Én szeretném rá tenni a sajátomat, de jelszót kér. És pont a fentiek miatt az email cím sem az enyém.
2022. dec. 9. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Felhívod az előző tulajt, találkoztok, belép és kiveszi. Ha nem ő csinálta, akkor reménykedj, hogy talán még megvan neki az első tulaj elérhetősége, ő azt megadja neked (elmondod a helyzetet neki), találkozol vele és kiveszi.

Más megoldást én nem látok. Esetleg felhívod - ha találsz valami számot - a Samsung ügyfélszolgálatát, ahol x percnyi zenehallgatás és x nem kevés "Hívása fontos számunkra, de jelenleg minden munkatársunk foglalt" duma végighallgatása és sok-sok perces (persze díjas, mert ez nem a szolgáltató ingyenes száma) hívás után TALÁN kiveszik. Én az első változatot erőltetném amíg csak lehet, és ha kell, az első tulajdonosig visszamennék.

2022. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

1. vagyok, ezért nem szerencsés olyan telefont venni, aminek nem tökéletesen pontosan ismered az előéletét, avagy ezért nem célszerű egyáltalán használt telefont venni.

Minden telefonom alap meg max. középkategóriás volt, azaz Lite (felsőkategóriás telefonom meg soha nem volt), de pont ezért volt az összes telefonom vadonatúj, és mindegyiknek ezért voltam az 1. tulajdonosa.

2022. dec. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bolond volt a második tulaj hogy úgy vette meg hogy nem volt kiléptetve a fiók
2022. dec. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csak az a kérdés, hogy az 1. tulaj hogyan emlékszik a mobiljától való elválásra ???
2022. dec. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!