Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonom jelezte, hogy...

Telefonom jelezte, hogy elérhető az Android 13 ONE UI 5,0 és, hogy töltsem le. Hogyan tudom ezt a frissítést megkerülni ha ezt a verziót nem akarom letölteni?

Figyelt kérdés
Nincsen letöltve, csak jelezte a szoftverfrissítő, hogy elérhető a készülékemre. A52s 5G
2022. dec. 11. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Akkor ne töltsd le, és ennyi. De előbb-utóbb úgy is muszáj lesz. Egyébként miért nem szeretnéd telepíteni?

Én is most raktam fel, az előbb, ugyan ilyen telefonra, kicsit fura, de meg lehet szokni. A működést nem akadályozza semmi, tökéletes a rendszer.

2022. dec. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát én facebookon olvastam egy Samsung csopiban, hogy rengeteg hiba jekenik meg, újjlenyomat olvasó sötét képernyőn nem működik, csak felébresztett állapotban, lassul a telefon és csíkozódik a képernyője, játékok alatt nem jekez a telefon ha hivás érkezik.
2022. dec. 11. 19:37
 3/11 A kérdező kommentje:

Másolom

Sziasztok lenne egy kérdésem? 5 hónapos lesz a telefon (Galaxy A52) és néha produkál lassulást(az első videón látható) bekapcsolom és teljesen le van lassulva nem az első eset. A második videón látható hogy mükődik rendesen, általába helyre jön ha ki kapcsolom a képernyőt majd újra be lépek(mikor le van lassulva az újjlenyomatott se képes be szkenelni) ahogy észre vettem az Android 13 óta van ez. Esetleg komolyabb baj lehet? Válaszokat előre is köszönöm!

2022. dec. 11. 19:40
 4/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok galaxy A52s 5g telefonom megkapta az android 13-at csak kérdezném hogy másnak is nem old fel az újlenyomattal a telefon? Csak akkor amikor megérintem a kijelzőt,akkor felold. Fólia van rajta de ezzel a 12-nél nem volt gond. Köszönöm
2022. dec. 11. 19:41
 5/11 A kérdező kommentje:

Szia

Ugyan ez a telefonom van, frissítés óta rossz.

Olyan problémákat dobott fel, hogy percenként esetleg 10-15 perc után becsíkosodott a kijelzőm, majd helyre állt, valamikor semmit nem láttam rajta.

Magától segélyhívózott, szirénázott, majd azt hitték csak szórakozok. Elment minden adat a telefonomról, amit nem tudtak visszahozni. A lezáró gombja sem akart helyesen műkődni. Tegnap du.óta nem is tudom bekapcsolni sajnos.

Azt mondták a szervízben ez a szoftver frissítés galyra vágta a telefont, ezért szervíz után benne van a pakliban hogy ilyen marad, vagy lecserélem.

2022. dec. 11. 19:42
 6/11 anonim ***** válasza:

Az ujjlenyomat cucc csak beállítás kérdése, bekell állítani, hogy minden esetben érzékelje, alapból csak, bekapcsolt kijelzőnél reagál.


Én már frissítettem 13ra több mint 1 hete és a52m van, nekem semmi gondom.

2022. dec. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem mióta van meg ez a telód? Szolgáltatói vagy nem?
2022. dec. 11. 20:05
 8/11 anonim ***** válasza:

52s 5g telóm van. Frissítettem.

Tökéletesen megy minden, mint előtte.

2022. dec. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kell félni tőle. Nekem sincs baja. Független, boltból.
2022. dec. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2020. Március óta van meg. Telekomtól vettem
2022. dec. 12. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!