Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » KaiOS rendszerű telefon...

KaiOS rendszerű telefon tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Valakinek volt tapasztalata ilyen rendszerű telefonnal?

Ezekre is léteznek játékok?

Megéri ilyen telefont venni?



#KaiOs,telefon
2022. dec. 15. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Snake biztos van.
2022. dec. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Ez az oprendszer szándékosan alacsony hardverigényekkel rendelkezik, nagyjából annyiban foglalható össze a célja, hogy a lehető legolcsóbban megteremtse az internethasználati lehetőséget a világ szegényebb részein. Indiában pl. ha jól emlékszem, a második legelterjedtebb mobil operációs rendszer (az Android után).


Szerintem erre a célra tökéletes, DE. Európai szemmel, európai igényekkel szerintem kb. értelmezhetetlenek az ilyen operációs rendszerű telefonok. Elképesztően lassú és nyögvenyelős lesz az egész, ha nem a sima "butatelefon" funkciókat használod.

A kérdésedre válaszolva: vannak rá játékok, de sokkal többet ne várj, mint 20-30 éve a snake volt.

Itthon 20-40 ezer forint között lehet ilyen telefonokat kapni, szerintem elképesztően túlárazottak. 60-70 körül már ezeket minden téren rommá verő, belépő szintű, alap okostelefonokat lehet venni.

2022. dec. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

hosszabb távon lehet ennek a rendszernek jövője?

2022. dec. 15. 20:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, mint egy köztes lépés a buta és az okostelefonok között, de a fejlett piacokon erre szerintem semmi igény nincs.
2022. dec. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!