Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baja? Xiaomi...

Mi lehet a baja? Xiaomi redmi 10S Augusztus 15 óta van meg (4 hónap)(szervízben majdnem többet volt mint nálam)

Figyelt kérdés

Már 2x volt szervízben mert belaggol a hang és a kép megfagy youtube-on/beszélgetés közben ugyan ez +ba nem is hallanak engem. Persze nem folyamatosan csinálja de idegesítő nagyon.


Elsőnek egy szoftver frissítést csináltak, másodszor már nem csináltak vele semmit mert műszeresen megviszgálták és nem találtak hibát.



2022. dec. 16. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Behalt rá a szoftver sztem
2022. dec. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vissza küldöm valószínűleg harmadszor is a szervízbe ha nem javul, de nem tudom mit kezdjek vele mert a szervízre sokat is kell várni és nem is tudják megcsinálni.
2022. dec. 18. 22:30
 3/3 anonim válasza:
45%
Fostalicska kínai vacak az a baja, semmi más! Nekem is vmi redmii van de soha többet ilyen kínai hulladékot!
2022. dec. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!