Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon vegyem meg...

Melyik telefon vegyem meg Samsung A52s 5G vagy A53 5G nem az árát nézem hanem hogy sokáig telefon maradjon?

Figyelt kérdés
A52s 5G telefonról azt hallottam,hogy sokszor mindenféle ok nélkül megjelenik egy figyelmeztetés mintha víz vagy pára érte volna a telefont közben pedig semmi. Azt is olvastam hogy valaki eltakarta a töltő csatlakozóját és akkor is megjelenik a figyelmeztetés. Köszönök minden infót.
2022. dec. 16. 20:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igen szoftver frissítésre gondolok, de megnyugtatlak, nekem megjelenés óta van meg a telefon, egyszer sem csinálta, viszont 2 munkatársam mutatta ezt, hogy nekik igen, az egyiknek a frissítés után abba maradt.

Nekem android 13 ui 5 van már rajta pár hete.

Nyomj a frissítésre.

Egyébként ha felraktad tölteni csinálta bármikor is? ha nem, nem is fogja.

Akkor csinálja ha előbb a teloba dugod a kábelt és aztán a konnektorba az adaptert.

2022. dec. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Melyik telefon vegyem meg"

"Kb 4 hetes a telóm."


Na mindegy, de a lényeg a lényeg, hogy az OneUI 5-ben már nincs ez a hiba. A napokban jelent meg az A52S-re, én is frissítettem, és tök jó.

2022. dec. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

#11 csak kikapcsolt állapotban töltöm,bekapcsoltan nem szoktam.


#12 igen azért tettem fel igy a kérdést mert van egy 4 hetes telóm és szükségem van egy másikra is viszont ezeket a hibákat már a megvásárlás után olvastam.

2022. dec. 17. 10:13
 14/15 anonim ***** válasza:
És minek kikapcsolni töltés közben? Én ilyet max 1 évben 1x csinálok, amikor totál lemerül és felrakom tölteni azt majd egyszer bekapcsolom, mert amúgy a kutya sem keres rajta.
2022. dec. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#13:

Értem. Nos, még mindig az A52S5G mellett állok, mert ár érték arányban sokkal jobb mint az A53.

2022. dec. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!