Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy iPhone 8 telefon még...

Egy iPhone 8 telefon még használhatónak mondható 2022-2023-ban? 60 ezret megér használtan?

Figyelt kérdés
2022. dec. 17. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Használható még.

Ennyire felment az ára?? A 8 Pluszt alig tudtam 60-ért eladni nyáron. Sokallták érte :D

2022. dec. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Akinek az kell, megveszi.

Hogy kinek mi éri meg, az relatív. Egy 5 éves modellról van szó. Ennyi idősen és áron azért már mérlegelném hogy másodkézből ismeretlen előéletű készüléket vegyek bármilyen garancia nélkül, vagy esetleg egy ilyen helyről, ott feltüntetett kondíciókkal, és opciókkal.

[link]

2022. dec. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"alig tudtam 60-ért eladni"

Nem mindegy mennyiért hirdeted.

Ha 20 ezerért teszed fel, akkor is felhívnak hogy "Mege vane még" és 10 ezerért próbálja elvinni.

2022. dec. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a még 2-3 évig jó lesz.
2022. dec. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy mennyit ér meg, azt nem tudom, nem vagyok tisztában a használt piaci árakkal, de engem gond nélkül szolgál 5 éve, és meg se fordult még a fejemben lecserélni. Előtte a 4S 6 évet húzott ki, ez érzésre jobban tartja magát.
2022. dec. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Használhatónak használható, de nem vennék magánembertől, nulla garanciával. Maximum onnan, amit a második linkelt.
2022. dec. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50 ezret biztos megér. 60-at csak akkor, ha újszerű állapotban van, vadiúj aksival. Most újonnan 60 ezerért nem kapsz jobb telefont. Ha 50K- ért megkapnád, jó vétel lenne. Jó kamerái vannak és még mindig viszonylag gyors telefon.
2022. dec. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
eldöcög , de inkább passzolnám
2022. dec. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!