Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alzánál mire jó a kiterjesztet...

Alzánál mire jó a kiterjesztett azonnali garancia telefonoknál?

Figyelt kérdés

Vettem egy telefont 165 ezerért, de rábeszélt az eladó erre a granaciára, ami 19 ezer volt.

Azt mondta, hogy kijelző beégés, akkumlátor probléma, teljesítmény csökkenés stb stb hasonló féle dolgokra is jó.

Szó szerint azt mondta, ha 2 éven belül visszaviszem és azt mondom melegszik a telefon, és ha nincs szana szét törve akkor kb meg se nézik és kapok egy újat 1 napon belül, és a gari újraindul..

(Amúgy leginkább azért vettem meg, hogy ilyen esetben ne kelljen hetes javításra várni és ne maradjak telefon nélkül)


Valahonnan hallottam hogy van aki kiégeti a telefonja kijelzőjét gari előtt, hogy újat kapjon 😳

Gondolom ez lehet az a gari.


Viszont alza oldalán nem találok ezzel kapcsolatban információt. Annyi, hogy az elhasználódás jeleire nem vonatkozik. De ha úgy nézzük, a kijelző, aksi, teljesítménycsökkenés mint betudható ennek...


Nektek mi a tapasztalatok ezzel az extra garival, és mikre terjed ki pontosan?

Esetleg valaki megtalálta ezt az oldalukon?


Válaszokat előre is köszönöm! :)



2022. dec. 18. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
A garanciapapíron mi van pontosan leírva, amit kaptál?
2022. dec. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1 Ha nincs egy használható gondolatod, akkor lehet felesleges idepötyögnöd bármid is.

Azt mondták?


Elnézést a megjegyzésért 🥲



#2 Azonnali cseregarancia. Ennyi van rajta.

2022. dec. 18. 13:36
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

#1 vagyok. Akkor megosztom a nem használható gondolatom.

Vettem egy árucikket egy üzletben.

Az eladó dicsérte keresztbe, hosszába, mindenféle tulajdonságot mondott és persze garanciára vonatkozót is, hogy: gyorsan, gond nélkül megy majd a dolog.

Amikor odakerültem elhajtottak: hol van ez leírva?

Szó elszáll, tudod? És csak addig vagy vevő, amíg kifizeted. Ezt tanultam meg..

2022. dec. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2022. dec. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elolvastam, legyen igazad.

De azért felhívom a figyelmed, hogy milyen esetben nem érvényesíthető az azonnali csere, az úgy 19 hiba(eset) felsorolás.

Legyen szerencséd a készülékkel.

2022. dec. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19 hiba, 19.000.-
2022. dec. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
... az eladó minden szava rajta van az új mobil hangrögzitőjén, így ki is lett próbálva a mobil és vita esetén lehet hivatkozni minden egyes szavára...
2022. dec. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!