Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S21 ultra, vagy realme Gt 2 pro?

S21 ultra, vagy realme Gt 2 pro?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem újítok. Most egy xiaomi mi 11 lite-tot használok. A Realme: 256 GB és 12 GB ram(kb. 270-ezer ft).A másik, azaz a Samsung S21 ultra pedig 128GB és 12GB ram (230-ezer ft, mivel Media Marktban van egy kiállított darab és így ólcsóbb, mintha új lenne. Természetesen kapna az utobbi egy akku cserét. 2 éve gyűjtök telóra, így jött össze a kívánt összeg. Nem apa, anya veszi! Melyik lenne a jobb ajánlat? Még szeretném karácsony előtt a kezemben ,,látni".

2022. dec. 18. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A két gyártó nem hasonlítható egymással össze. Ha a Realmét hasonlítanád a Xiaomihoz, akkor a Realméra tenném a voksom, mert a Xiaomi rendszere az utóbbi időben tele van bugokkal, azt a rohadt miuit meg kellene fogni, és kidobni valahova a kuka legmélyére, és ha nem képesek összerakni egy normális rendszert, akkor menjenek krumplit kapálni, vagy nem tudom. De így, hogy a Realmét hasonlítjuk a Samsunghoz, értelmetlen a kérdés, mert mindenben erősebb a Samsung, de főleg szoftveresen!
2022. dec. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
samsung csak is .
2022. dec. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben, Köszi!
2022. dec. 18. 19:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, hogy a Samsunggal szemben hogyan lehet állítani a Realmét.
2022. dec. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
S21 Ultra. Nem is kérdés. Nem egy szint a kettő, főleg szoftveresen nem.
2022. dec. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!