Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonnal felvett videómat...

Telefonnal felvett videómat hogyan tudnám elforgatni szgp-en, mert lejátszáskor függőleges irányban áll az egész videó? VLC lejátszón kívül van valami más, jobb megoldás, ami az összes lejátszóra érvényes lehet?

Figyelt kérdés

Próbáltam már ezt a VLC lejátszó segítségével történő elforgatást ( [link] ) de ez csak erre a lejátszóra érvényes, a többinél ugyanúgy függőleges marad a videó iránya.


Van esetleg ettől használhatóbb elforgatási módszer?



2022. dec. 20. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
vlc ?
2022. dec. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ugyanígy jártam. Tévén szerettem volna megnézni a kislányomról készített videót. Nekem laptopon elfordította magától a vlc, de a tévére sehogy nem sikerült megoldani. Feladtam... :) 30N
2022. dec. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Videószerkesztővel át kell konvertálni állóban a videót.
2022. dec. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1

Ott a link, mit nem értesz?


#3

Melyik videószerkesztőre gondolsz?

2022. dec. 20. 18:07
 5/10 anonim ***** válasza:

Melyik videószerkesztőre a több 1000 közül?

Teljesen mindegy. Betöltöd a videót, beállítod hogy ne fejjel lefelé legyen, ha akarod meg is tarthatod a fájl kiterjesztését, de exportálhatod .mp4, .avi stb-be.

Ezt bármelyik videó szerkesztő tudja.

2022. dec. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

nem Link Elek,


a rövid kérdésed olvastam,

arra próbáltam tanácsot adni...

2022. dec. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
... mikor nekem kellett valamikor vlc megoldotta.
2022. dec. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#6

4 sort nem tudsz elolvasni? :O Nem kisregényt írtam. Kár is, hogy ide tévedtél.

2022. dec. 20. 19:46
 9/10 anonim ***** válasza:

"de ez csak erre a lejátszóra érvényes, a többinél ugyanúgy függőleges marad a videó iránya"


Kérdező a linkelt leírást teljesen végig is csináltad a 9. Átalakítás/mentés részt is? Mert pont ez a rész oldja meg, hogy más program is helyesen játssza le. Az előtte levő résszel csak a VLC-ben állítod be a forgatást, de a 9-es nélkül nem mented el a videó fájlba a forgatást, ezért azt más program nem is láthatja...

2022. dec. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Érdemes YouTube-on beírni a keresőbe a kérdést "telefon álló videó elforgatás", szinte biztos, hogy ajánl róla tutorial videót, hogyan kell csinálni.


Ha értesz angolul, akkor célszerűbb angolul beírni, úgy lényegesen több találatot kaphatsz: "how rotate phone vertical video horizontal"

2022. dec. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!