Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Minden iPhone kikapcsol hidegben?

Minden iPhone kikapcsol hidegben?

Figyelt kérdés
Már sok éve iPhone-om van. Volt SE, most 8-as. De mindkét típusnál minden évben problémát okoz, hogy ha nagyon hideg van, kikapcsol. Pl futás közben. De tegnap kb 10 percet sétáltam kint, mentem ügyelet intézni, majd próbáltam hívást indítani, de feladta a harcot. És persze ezt minden télen eljátszuk. Már nagyon idegesít. De ezen kívül imádom minden funkcióját. Nagyon megszoktam a kezelését. Órával használom. Szóval nem szívesen váltanék androidra. De ez már nagyon zavaró. A kérdésem, hogy létezik olyan típusa, ami bírja a hideget?
2022. dec. 21. 07:52
 1/6 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Akku régi, gyenge. Esetleg nézz újabb modelleket, mert a 8-as már 5 éves kiadás, ne csodálkozz, ha kikapcsol hidegben, ha volt is aksi csere egyszer, már a második is gatya, mert nem gyári minőség. Szóval, ha nem 5 éves a telefon, akkor fogja bírni a hideget.pl 12, 13, 14-es modellek.
2022. dec. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak azok amelyikeknek már nagyon rossz az akkumulátora.

Az SE például ilyen az az 5/5S-ből van ugye és azoknak hirhedten vacak volt az akksijuk. Nekem is volt mindkettő, az enyémek is állandóan kikapcsolgattak. A 8-asnak sem valami emberes az akkumulátora. Főleg mivel már elég régi széria biztos el is van öregedve a tiédben. (2017-2019 között gyártották a 8-asokat, úgyhogy ha.a legutolsó gyártásból származik, akkor is 3 éves) Nem kell csodálkozni hogy eldobja a kanalat hidegben. Minden akkumulátor ilyen - lásd amikor autósok tologatják a lakótelepen a kocsijukat mert nem indul :D

A megoldás az hogy minél melegebb helyen kell tartani a készüléket, a testedhez minél közelebb a legbelső zsebben és jól elszigetelni a külvilágtól hogy ne tudjun kihűlni. Egy futónadrág zsebében garantáltan ki fog hülni - főleg úgy, hogy még a menetszél is hűti pluszban.

Egy _gyári_ akksi csere is segíthet.

Az 5S utána 6S+, 8+, 11 Pro és most 13 Pro Max-om van. Mindegyik jól bírta eddig még a hideget. De az is igaz, hogy 2 éves korokban eladtam őket, nem öregedtek meg nálam, így az akkumulátoraik sem jutottak el arra a szintre amelyikben nálad van.

2022. dec. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Nekem még egy android se kqpcsolt ki hidegben, akkor se ha 5 éves aksival nyomult
2022. dec. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem kapcsolt ki hidegben sem iPhone, sem androidos telefonom. Szerintem nálad inkább már az aksi a ludas, plusz ezek már elég idős modellek. Nagyon szereti mindenki azt hinni, hogy egy iPhone telefon alkatrészei nem öregednek el, de ez nem igaz...
2022. dec. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Morzsi007 ***** válasza:
Csak az aksi öregszik.🙂
2022. dec. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5s is volt nekem. Az is kikapcsolt. De tegnap a 8-asom 10 percet volt a kabátom zsebében. Nem bírta. Na de mindegy. Köszönöm a válaszokat! Akkor telefoncsere lesz a vége.
2022. dec. 21. 13:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!