Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kerülhető el az automat...

Hogyan kerülhető el az automatikus szinkronizálás több fiók esetén?

Figyelt kérdés

Van 3 e-mail fiók (g-mail), amit szeretnék a telefonhoz csatolni, viszont ebből 2-n van névjegy is. Ha automatikusan szinkronizál a telefon, akkor mindkettőről átmásolja ezeket a névjegyeket, viszont nekem csak az egyik fiók névjegyeire van szükségem. Ha a szinkronizálást kikapcsolom, akkor semmiről nem kapok értesítést..illetve azt nem tudom beállítani, hogy csak az egyik fiókot szinkronizálja, vagy az összes vagy semmi.


Hogyan lehetne ezt megoldani, hogy az e-mailhez hozzáférjek, ellenben a névjegyekkel ne kavarjon be?


(Telefon:Samsung A52s)


Köszönöm szépen!



2022. dec. 22. 09:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
2022. dec. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt már próbáltam, de ettől még a névjegyek sajnos benne maradnak:(
2022. dec. 22. 13:29
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Fiókonként be lehet állítani, hogy milyen adatokat szinkronizáljon.


Beállítások/fiókok/google


Bár Samsungom régen nem volt, de korábban a még Google-val rendelkező Huawei-emen egyesével ki-be lehetett kapcsolni, hogy szinkronizálja-e az adott Google fiókhoz tartozó pl. névjegyeket, naptárat, stb.

2022. dec. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, és ezt ki is kapcsoltam annál a fióknál, amelynél nem szeretném, hogy a névjegyek szinkronizálva legyenek, viszont ettől függetlenül ugyanúgy megjelenik.
2022. dec. 22. 14:16
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem fog eltűnni a névjegy attól hogy nem szinkronizál.
2022. dec. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor erre nincs megoldás?
2022. dec. 23. 11:49
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
De, amit nem szeretnél látni, azt töröld.
2022. dec. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Tényleg csak ez az egy megoldás létezik a mai világban?! Nagyon furcsa..


Törölni nem merem, félek, hogy utána majd ezt szinkronizálja át arra a telefonra is, ahol ezek a névjegyek valóban használva vannak.

2022. dec. 26. 19:19
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha már kikapcsoltad a szinkronizálást, akkor a telefonodon nyugodtan törölheted, nem fog a felfőből és a másik eszköztől sem törlődni,.
2022. dec. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Törölni nem merem, félek, hogy utána majd ezt szinkronizálja át arra a telefonra is, ahol ezek a névjegyek valóban használva vannak."

A szinkronizálás nem azt jelenti hogy mindenhonnan törlődik ha egy szinkronizált eszközről törölsz valamit.

2022. dec. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!