Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5230-at vettem a vodafon...

Nokia 5230-at vettem a vodafone-nál, rátettem magyarország ovi térképét ahogy le van írva ps suite-tal, de nem működik a GPS funkció. Azt írja ki, hogy műhold nem található. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 19:32
 1/5 anonim válasza:
Első indításnál várnod kell kb 40 percet :)
2010. okt. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán van a mobilon internet elérésed? Olvass utána, hogy mit is jelent az a kifejezés, hogy "aGPS"


Nem azonos a GPS-el. Így írd be a googliba, ahogy én írtam.

2010. okt. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tényleg várnom kellene 40 percet?


Am megnéztem az aGPS-t és amennyiben ezzel rendelkezik az 5230 akkor már csak azt ne értem hgy átvertek?

A nokia azt állitja hogy ingyenes navigácio van rajta, de akkor ezek szerint net kellene hozzá, hogy a szolgáltatótól kapjam a műholdképet?


Am köszi a válaszokat.

2010. okt. 3. 13:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, így van, de ezért sem kell fizetned. Mindössze be kell szólni a szolgáltatónak, hogy kéred az internetelérést. Ha csak a navigációra használod, az teljesen ingyenes. Ha másfele is kalandozol, azért fizetni kell. Így, mivel te magad kéred, utólag nem mondhatod, hogy te ezt nem tudtad, és a macska mászott a mobilon. Én használom a navigációt, sokkal gyorsabb, mint a sima navi. Szal nem átverés!
2010. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor ha bemegyek a szolgáltatóhoz, megcsinálják nekem?

És ha fel akarok utána mnni a netre akkor egyböl tarifát fizetek, szal akkor pl a napijegy szolgáltatás nem is fog menni amit amugy használni szoktam?

2010. okt. 5. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!