Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert ad ki halk kis hangot a...

Miert ad ki halk kis hangot a telefonom? Nincs csatlakoztatva semmi, csak ez az oldal van megnyitva a chrome ban, Kis halk hangot ad néha, változó időpontonként,

Figyelt kérdés

2022. dec. 24. 05:45
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A megfigyelés miatt.
2022. dec. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az lehet hé!


Le tudnak halgatni, mwg belenezni a telóba, most óvastam.


Lehet az van?

2022. dec. 24. 06:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a kamera szenzorok koccannak össze. Nekem is volt ilyen, és én is beszartam először, de aztán utánanéztem, és sok embernek ez van, szóval ez elvileg normális. Próbáld meg, hogy az ujjaddal óvatosan megütögeted a kamera körülötti részt, és hallgasd meg, hogy azt a hangot hallod-e.
2022. dec. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az elektronok mozognak az aksi és a mobil processzora között.
2022. dec. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hogyan?
2022. dec. 25. 17:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Hiába kapcsolsz ki minden értesítést, legalább 2 mindíg be marad kapcsolva, és jelez. Az egyik a tutira play áruház.
2022. dec. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!