Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC touch pro 2, Se Vivaz...

HTC touch pro 2, Se Vivaz Pro, Nokia N97, Se Xperia X10 mini pro vagy Samsung i8910 HD ha a tartósságot is figyelembe vesszük?

Figyelt kérdés
4-5 éven belül nem akarok új telefont, esetleg egy aksicsere vagy ilyesmit, mert ugye okostelókról van szó, 1-2 éven belül tuti aksicsere.De az talán nem olyan drága, mintha teljesen új telót kéne venni, főleg hogy meglehetősen drágák,,,
2010. okt. 1. 19:50
 1/2 A kérdező kommentje:

Szóba jöhet még a Samsung Omnia pro(b7610)-is, bár arról a tesztek nem túl kellemesek, de a videót látva, engem nem zavarna annyira hogy ilyen lassu, bár az árért persze már el lehetne várni...

TI mit gondoltok?Melyik érné meg legjobban, sok zenehallgatás,legkülönfélébb hobbik után való kutatás, (wifi használattal) céljából?

2010. okt. 1. 20:26
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a HTC Touch Pro 2 est venném. SE Vivazt semmiképpen igen gyenge a tudása. Xperia X10 mini Pro az ügyes kis telefon de wifizésre sztem nagyon kicsi a kijelzője.
2010. okt. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!