Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafon mobil nett másnál is...

Vodafon mobil nett másnál is egyre lasúbb akár 4G-é akár 5G-é és ez mittől van?

Figyelt kérdés
városba is faluba is akármere járok
2022. dec. 25. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. Sajnos túl vannak terhelve a hálózatok.

Ugyan ebben a cipőben járok, csak Telekomnál. Tegnap hívtam a Telekomot, és megkérdeztem, hogy miért ilyen lassú a net, aztán 4 emberhez kapcsolgattak engem, majd az ötödik megkérdezte a sablonkérdéseket, hogy újraindítottam-e már a telefont, meg hogy másnál is ilyen-e, majd kibökte, hogy ahol vagyok, ott túl van terhelve a hálózat, és a hajamra is kenhetem, ez bizony nem lesz jobb. Majd elvileg terveznek fejlesztéseket (Valamikor a következőt követő életben nyilván), aztán naggyából ennyi volt a beszélgetésem a Telekommal. És azóta is borzasztó lassú.

2022. dec. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem írni, hogy egy Szabolcsmegyében található településről írok.
2022. dec. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

mert mindenkinek hirtelen letszukseglete lett a szelessavu online mobilkapcsolat

es meg nem epult ki rendesen az 5G a 6G meg meg meg sem jelent

vagyis evtizedekkel lemaradt az emberiseg, es mostani helyzet is ennek kedvezet (a fejlodes lelassulasanak)


ellenben meg mindeg van lehetoseg vezetekes netekre

azokat pedig wifivel szetszorni


jobb megoldas lenne sok helyen,

vezetekes fejlesztes kedvezhetne a mobilhalozatoknak is mellesleg ha a vegpontokat gyors vezetekekkel tudjak osszekotni

2022. dec. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Dunakanyar a legfrekventáltabb pont a budapesti agglomerációban, de ami a mobilnetet illeti, mindegy, melyik cég, egyformán pocsék, időnként pedig nagyon lelassul. Csakis a Telecom optikai nete a legjobb, igazi szélessávú internet.
2022. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!