Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg lehet nézni valahol, hogy...

Meg lehet nézni valahol, hogy airdrop-on keresztül mit küldtem el (és ki(k)nek)?

Figyelt kérdés

Ha lehetséges, akkor hogyan lehet megnézni?


Köszönöm a választ!:)


2022. dec. 31. 08:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2022. dec. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
és hogy az asszony mit küldött?
2022. dec. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:D


#2 nő vagyok :D mármint magam miatt kérdeztem, nem más miatt.

De nem küldtem senkinek semmit sem airdropon.

2023. jan. 2. 13:22
 4/9 anonim ***** válasza:

"De nem küldtem senkinek semmit sem airdropon."


akkor a pasit #ellenőrzöd

2023. jan. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs barátom, nem ellenőrzök senkit sem.:D
2023. jan. 3. 13:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Hagyd hülye ez.

Nem lehet megnézni, végignyálaztam több külföldi fórumot is, de nincs erre megoldás. Még mac-en sem logolja sehol hogy mi merre lett küldve.

2023. jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Meg lehet nézni valahol, hogy airdrop-on keresztül mit küldtem el (és ki(k)nek)?"


"nő vagyok ...

De nem küldtem senkinek semmit sem airdropon."

2023. jan. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azért írtam, hogy nem küldtem semmit se senkinek airdropon, mert megnéztem hogyan is működik ez az egész airdrop küldés dolog (iPhone és iPad között néztem).

Persze ezt a kérdés kiírása előtt kellett volna megnéznem.


A kérdsét pedig azért tettem ki, mivel forgalmas helyen voltam, egyik barátnőmnek mutattam egy képet a Fotókban és véletlen rámentem a megosztásra és előjött, hogy meg lehet osztani airdropon, messengeren stb és nem tudtam, hogy rámentem-e véletlen az airdropos megosztásra vagy sem, mivel nem a telefonra figyeltem mikor véletlen rámentem a megosztásra.

És mivel megnéztem itthon hogyan működik ez az airdropos küldési folyamat, így rájöttem, hogy nem küldtem senkinek semmit.

2023. jan. 3. 14:17
 9/9 A kérdező kommentje:
És a 2. kommentre írtam, hogy nő vagyok. Bár ott nem értettem, hogy mire gondolt az illető, hogy neki a barátnőjére/feleségére vagy arra, hogy pl én pasi vagyok és a barátnőm után nyomozok. :D Ezért tisztázásképp írtam, hogy nő vagyok.
2023. jan. 3. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!