Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez tényleg ennyire egyszerű,...

Ez tényleg ennyire egyszerű, hogy az itthoni szolgáltatóm adatforgalmának x részét minden további nélkül használhatom más európai országban is?

Figyelt kérdés
[link]
2023. jan. 3. 11:23
 1/10 ludicrousSpeed ***** válasza:
86%
Tényleg..
2023. jan. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jól van na. Én még megrekedtem abban a korban, hogy ha külföldre mész, akkor kapcsold ki a mobilod, mert bármit használnál aranyáron fog számlázni. :D
2023. jan. 3. 11:28
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Igen.

Csak figyelj oda hol használod, mert durván be lehet szívni.

2023. jan. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A roaming 1es díjzóna országaiban ( szinte egész Európa) ugyanúgy többletköltség nélkül tudod használni, mint hazai hálózaton. Az internetcsomagodnál pedig megjelenik, hány gb net használható belőle külföldön. Csak egy példa: van 60 gb netem az előfizetésemben, ebből roamingban 6 gb-ot tudok használni.
2023. jan. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Majdnem :)


Arra figyelj, hogy ez csak az EU-s országokra vonatkozik. Ha mondjuk mittudomén elmész Ukrajnába (Most csak mondtam egy random országot), akkor ott ez nem játszik! :)

2023. jan. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Franciaország
2023. jan. 3. 11:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Mióta sztrákjog felgyújtania. rendőrautót rendőröstül? :D

De amúgy bírom őket, nem csak tüntikéznek kicsikét, meg sátoroznak a Szabadság hídon, hanem odab..nak. Nálunk is ezt kellene csinálni!


Arra utaltam 3. válaszomban, hogy nézz utána alaposan, hogy a tényleg eu-ban eu-s hálózathoz kapcsolódva használd fel ezt az adatkeretet!

Nemrég volt egy kérdés ahol a csajszi valami 30-40 ezres számlát kapott, mert azt hitte használhatja a netet és valahol Szerbiában vagy hol ránézett 1 percre a netre. A néhány megabájt került ennyibe.

2023. jan. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

az hagyján ,hogy rendőröket, de mentősöket is


"A fejedben az agysejtek." ilyet letudsz irni üres fejjel,

még tán doktori cimed is van

:)

2023. jan. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"még tán doktori cimed is van"

Persze! A Volner Janival együtt végeztem!

2023. jan. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Asszem eusországokban van ingyenes rész
2023. jan. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!