Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilos domino csomagban...

T-mobilos domino csomagban lévő kártyával hogyan lehet internetezni?

Figyelt kérdés
Van egy régi dominos kártyám (t-mobilos)...és kicsit én is rákattantam a facebook-ra...tudom..nem előny...szóval nemtudok vele felmenni...Új kártyával viszont sikerült, ugyanabban a telefonban....Tehát a telefon beállításaival nincs gon. A régi kártya nem az enyém. Hogyan tudnék vele internetezni? Segítséég... Mint mondtam, nem az enyém a kártya, ráadásul kiskorú vagyok, úgyhogy hogy bemenjek a t-mobilhoz, nemjöhet szóba... Jah..:D nem loptam...vettem...telefonnal együtt....
2010. okt. 2. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nincs aktiválva a net a simen és lehet be sincs állítva(mert régebben csak wapos simek voltak nem netesek).

1.+NETSTART kódot küld a 1430-ra.Ha sikerült be lesz aktiválva a sim, ha nem akkor a simet nem alkalmas net-re, vagy már be van aktiválva.Mindenképp visszajelez a rendszer sikerült -e!

2.Feltételezve hogy sikerült már mehet is a facebook.

Ha minden jól csináltál és így sem megy akkor nagy a gáz, be kell menni személyesen és megcsinálják(mindegy kinek nevén van a kártya!)Ha szüleid nem segítőkészek kérd meg egy nagykorú haverod-ismerősöd hogy vigye be neked!

2010. okt. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hatalmas Respect! Nagyon köszi! Sikerült...
2010. okt. 3. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!