Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik iPhone-t éri meg ma...

Melyik iPhone-t éri meg ma megvenni? (Ár érték arányban, a mai elinflálódott árakat figyelembe véve)

Figyelt kérdés
2023. jan. 7. 14:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy mit keresel az adott telefonban. Nyilván minél újabb annál drágább, szóval először döntsd el hogy mennyire újat szeretnél
2023. jan. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én xr-t használok arra amire kell tökéletes.Ez most aránylag már megfizethető kategória és elégedett vagyok vele.
2023. jan. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Én is tervezek iPhone-t venni, de amennyibe kerül, annyit nem ér.
2023. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%

Egy normális más márkájú telefon is pont annyiba kerül mint egy iPhone.Viszont az ios rendszer még mindig fényévekkel megbízhatóbb az androidnál.

Volt mindenféle telefonom de most már maradok az ios rendszernél a megbízhatóság miatt.

2023. jan. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én részletre vettem egy sima Iphone 13 telefont. Drága mint az arany, viszont ennél jobb telefonom még sosem volt, imádom. Gyors, nincsenek fagyások, lassúlások. Minden úgy működik ahogy kell bugmentesnek tűnik egyelőre. Kamerája kiváló, gyönyörű képeket készít.

Voltak drágább androidos mobiljaim de egyik sem adta vissza azt a minőséget mint amit ettől a telótól kapok.


Egyébként sosem akartam ilyen telefont mert drága, egyik barátom odaadta a régi Iphone 8asát azt mondta egyszer kipróbálod mást nem akarsz utána. Használtam pár hetet a 8ast majd annyira bejött hogy megvettem a 13ast részletre. 😅

2023. jan. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló vagyok. Az még lemaradt hogy a Iphonek hosszú szoftvertámogatást/frissítést kapnak, gyártástól számított 6-7 évig kb kapod rá a frissítéseket.
2023. jan. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, én a 12-est néztek, de nagyon drága sajnos. Ennyit nem adok ki egy telefonert.
2023. jan. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Inkább másra költöm a pénzt.
2023. jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát 450-nél többet nem akarok rá költeni :D
2023. jan. 7. 15:29
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
iphone 12 tökéletes
2023. jan. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!