Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen dokumentumok illetve...

Milyen dokumentumok illetve feltételek kellenek egy telefon elofizeteshez Ausztriában?

Figyelt kérdés
Elsősorban Ausztriában élők segítsége kellene, fél éve dolgozom kint Ausztriában,kb két hónapja érdeklődtem a dolog iránt, akkor annyit mondtak hogy nem tudok kivenni telefont (megjegyzem hogy bejelentett hivatalos munkám van), viszont indokot nem mondták hogy miért nem.

2023. jan. 9. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan egy előfizetésre vagy kíváncsi, vagy kéne egy ingyen telefon?
2023. jan. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Hosszabb idejű kint tartózkodás, osztrák lakcím szükséges hozzá. De furcsa, hogy nem mondták.
2023. jan. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kinti lakcím kell.

Magyarországon is csak úgy lehetsz számlás előfizető, ha van magyar lakcímed, amit lakcimkártyával is tudsz igazolni. (A tartózkodási engedélyt nem fogadják el)

2023. jan. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kinti lakcím van, bankszámla szintén, pontosabban mit takar a hosszabb idejű kint tartózkodás? Itt lakom,itt élek, nem szezonmelós vagyok... Szükségem lenne egy telefonra mivel az előző gallyra ment. Annyit mondtak akkor hogy csak kizárólag telefon nélküli számlát tudok csinálni.
2023. jan. 9. 16:09
 5/6 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak: konkrétan kíváncsi vagyok hogy mi kell hozzá, mivel számom van. Ingyen telefon nem kell, csomaggal együtt érdekel
2023. jan. 9. 16:11
 6/6 anonim válasza:
A1 ajanlom, nem kell hozza semmi
2023. jan. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!