Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone x, xs, xr-t érdemes...

IPhone x, xs, xr-t érdemes venni? (Arra gondolok, hogy meddig lesz még használható, jó telefon a frissítések miatt)

Figyelt kérdés
Androidról váltanék, a fő indok a kamera minősége. Az is érdekelne, hogy melyik a legjobb használt iphone lelőhely.

2023. jan. 9. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Mindenképp Xs/Xs Max.

A bennük levő 6 magos Apple A12 proci még mindig hasít, a 4 magos GPU-val pedig szépen fut minden app. A 4Gb RAM-ot szépen be tudja osztani, multi tasking egyértelmű. Adott a HDR, Amoled kijelző, Sztereó hangszóró. Dupla kamera, optikai stabilizáció, akár 240fps-es lassítás, és széleslátó. A FaceID gyors, nagyon pontos, viszont fekvő helyzetben nem old fel a telefon. A Design is szép, hól összerakott mutatós telefon. Frissítést kb 2 évig fog kapni, utána még 4 évig lesz rá app.

Üdv, egy iPhone Xs Max tulaj.

2023. jan. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
nem okos ember nem vesz ifost.
2023. jan. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nagyban használod a kamerát akkor XS-t mondanék, de ha nem akkor elég az XR is. Viszont a kijelző is más mert ugyebár az XS(5.8inch) nagyobb testvére XS Max(6.5inch) és az X(5.8inch) OLED míg az XR sima LCD IPS(6.1inch). Akkumulátor üzemidőben az XR veri ez utóbbi a kettőt.

Sima X-et én hanyagolnám egy részt azért is mikor megjelent rengeteg panasz volt rá(voltak hibái), más részt pedig mert régebbi egy évvel mint az XS és az XR míg ebben a kettőben A12 -es csip dolgozik addig az X-ben A11 -es, s ezzel a fent említett kérdésed megválaszolva ez hamarabb ki fog esni a szoftverfrissítés támogatása alól mint a másik kettő. S mivel hogy a kamerát is említetted akkor az XS modellt mondanám neked.

A lelőhelyt pedig én őket javaslom:


[link]


Ha engem kérdeztek szerintem az XS és az XR modellre valószínűleg 2025-ig jön majd frissítés.


Üdv, egy XR tulaj(4 éve).

2023. jan. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!