Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van e hasonló program a...

Kkovax38 kérdése:

Van e hasonló program a Huawei mobiltelefonhoz, mint a Nokiához a Nokia Pc Suite?

Figyelt kérdés
Nem szeretek SMS-t írogatni. Azonban van olyan esemény amikor elkerülhetetlen. 85 éves vagyok, a kezeim már nem 100 %-osak, sokszor mellé ütök. Előző telefonom Nokia volt, és a Nokia Pc Suite programmal ezt könnyedén meg tudtam tenni. Ezt szeretném elérni a Huawei telefonommal is. Pc-én egyszerűbben lehet gépelni mint a telefonon az apró betűket bepögyögni. A válaszokat előre köszönöm.

2023. jan. 13. 12:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Huawei-nek a HiSuite programja van. Amikor csatlakoztja a telefont adatkábellel a géphez, fel fogja ajánlani, hogy le szeretné-e tölteni.
2023. jan. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!