Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik hétjegyű vezetékes...

Létezik hétjegyű vezetékes telefonszám?

Figyelt kérdés

Ma délután egy budapesti vezetékesnek tűnő telefonszámról érkezett bejövő hívásom. A mobilom "valószínűleg spam"-nek minősítette, így automatikusan elutasította. Nem is ez baj, hanem csak lestem, hogy 7 számjegyből áll, mint egy mobil szám. Így néz ki (a számokat megváltoztatom): +36 1 444 4444

Pontosan így tagolva.


Mi a véleményetek?



2023. jan. 14. 18:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a felhomályosítást! 🤣😁🤣😁
2023. jan. 14. 19:19
 12/14 anonim ***** válasza:
Azért itt most megrogytam kicsit... Ilyen öreg lennék? Vagy te vagy nagyon fiatal? Hogyan nem lehet ezt tudni? A reklámokban, hirdetésekben is nagyon sokszor vannak vezetékes számok megadvan. Annyira nem haltak ki a vezetékes telefonok mint mondjuk a gőzmozdonyok hogy 5 évente egyszer találkozol vele. No offense!!
2023. jan. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#12


Ha valaki nem budapesti, annak miért kellene ezt rögtön tudnia?


Én inkább ezen csodálkozom, hogy a kérdező leírta, hogy "a számokat megváltoztatom", erre hárman beírták, hogy ez a Taxi4 száma...

2023. jan. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

itt még tudod


[link]

2023. jan. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!