Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom. Jártatok már hasonlóan?

Telekom. Jártatok már hasonlóan?

Figyelt kérdés
Vettem a Sparban egy 30-as sim kártyát. Aktiválás után folyamatosan elkezdtek jönni az előző tulaj számára az üzenetek bankok, illetve internetes vásárlás sokkal kapcsolatosan. Amikor messengerre regisztráltam, konkrétan az előző tulaj profiljába léptem be mivel ő is telefonszámmal regisztrált ezelőtt. Telefonos ügyfélszolgálaton keresztül ezt a problémát jeleztem a Telekomnak, ahol azt mondták hogy fáradjak be egy üzletünkbe és ott kifogják cserélni a telefonszámot. Viszont amikor bementem teljes mértékben elutasítóak voltak, egyáltalán nem voltak sem megértőek, sem segítőkészek. Azt mondták én keresem meg az előző tulajt és kérjem meg hogy mindenhonnan töröltesse a telefonszámot. Mivel nem akartam mással együtt egy telefonszámot használni, megszüntettem az előfizetésem. Kb. nyolc éve vagyok a Telekomnál de ez a többedik alkalom hogy problémával fordultam hozzájuk és nem segítettek. szolgáltatót váltok és szerintem soha többé nem lesz Telekomos előfizetésem ezentúl.

2023. jan. 16. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Pont ilyen problémám nem volt, de én is jártam már úgy, hogy nem segítettek. Telefonos ügyfélszolgálaton azt mondták, hogy menjek be. Ha bementem, akkor meg, hogy telefonon kell intézni. Vagy ők se tudták mit kell csinálni és felhívták a saját ügyfélszolgálatukat, persze nem vmi belső számon, hanem a sima ügyfélszolgálati számon, és csak várakoztak . . .

Vicc volt. De sajnos máshol sem jobb. A Vodafone számomra tökéletes volt, de amióta egyesült a UPC-vel, azóta ott is borzalmas lett az ügyfélszolgálat.

2023. jan. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jah régen elfogytak már a telefonszámok, úgyhogy nehéz jó számot kifogni. Sok szerencsét... a többi szolgáltató ennél csak rosszabb... :D

Ez olyan dolog amire senki nem gondolt annak idején és azt hitték, hogy a 7 jegyű telefonszámok soha nem fognak elfogyni

Olyan nekem is volt hogy nem tudtak/akartak segíteni. Egy kis rámenősség nem árt. Ha le tud pattintani akkor le fog pattintani.

2023. jan. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a Voda is ugyanez!:( Telenort nem tudom, ott még nem voltam.
2023. jan. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
44%
Nekem van egy Yettel-számom, ugyanígy boltban véve. Néha hívogatnak meg kapok ismeretlenektől sms-t, de szerencsére nekem nem olyan nagy számban fordul elő ez. Múltkor állítólag valami csomagom jött. Nem tudom azt lehet-e, hogy üzletbe mész be és ott kérsz teljesen új számot.
2023. jan. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
veszel egy új SIM kártyát, és annyi
2023. jan. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!