Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlatok?

Milyen telefont ajánlatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már több kérdést kitettem telefonok után érdeklődve.

Sajnos egyáltalán nincs ip 13pro, 14pro meg rettentően drága számomra.

Jelenleg egy Samsung galaxy s20 FE telefont használok, sokat melegedett már újan is és a 4-5 óra képernyőidő kevésnek bizonyul számomra.

Szeretek fotózni, de inkább telefonnal a kamera nekem teljes felszereltséggel néhány év múlva lesz szükséges, de addig is szeretnék jó minőségű képeket készíteni. S20fe szép képeket csinál, jó fényben de rosszabb fényben már szét esnek eléggé a képek.

Ehhez mérten keresek telefont ami nem melegszik ennyire, 5+ óra üzemidejű, és rengeteg fajta fényben jól használható képet, videót

készít. Mindegy, hogy android vagy IOS vonalon mozog a készülék. A sok kérdésem ellenére saját tapasztalatból véleményt aki írna esetleg előnyök hátrányok azt nagyon megköszönném. Tech videókon már túl vagyok, rengeteg készüléket ismerek, de a jelenleginél is voltak bukkanók amik nem feltétlen pár nap teszt hasznalat alatt derülnek ki

Köszi ha segítesz 🫶



2023. jan. 16. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
37%

Jaaa akkor te ilyen tipikus gyakoris kérdező vagy akinél előbb megszületik a válasz, aztán kreál hozzá egy kérdést és addig kérdezgetsz amig valaki be nem írja azt a választ amire vártál?

Ha többször kérdeztél már, akkor tudod hogy miért nem lehet 13PM-et kapni.

A 14PM-re meg azt tudom mondani amit a viktorotok a gázszámlára: tessék többet keresni.

A doidos lineupról nem tudok nyilatkozni, olyanom nem volt sosem.

De ami igaz az igaz: akár ájfón, akár droid, ha jó kamera kell, akkor a drágát kell venni mindegyikből.

A telefonodnak meg nem ártana egy gyári állapotra visszaállítás és mentések visszarakása nélkül egy újrakonfigurálás. Attól melegszik hogy minden sz.r megy a háttérben aminek nem kéne.

Plusz van egy csomó beállítás amit érdemes elvégezni hogy nem szívja feleslegesen semmi az akksit.

[link]

2023. jan. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves választ.

Igen tudom, ezért írtam hogy mivel már nem lehet kapni.

Melegedése a rossz hűtés miatt van és ezzel a készülékkel sokan jártak így.

Nem kötelességed válaszolni, és igazán sajnálom ha nem megérthető az a több mint fél millió forint azért a készülékért 🫠

2023. jan. 16. 16:43
 3/3 anonim ***** válasza:
81%
11/12 pro max is bőven hozza a magas tudást, 250 körül már kapni.
2023. jan. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!