Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung telefonon klónozott...

Samsung telefonon klónozott alkalmazás?

Figyelt kérdés

Mire végére értem a kérdésnek, addigra találtam egy jó leírást. megosztom:

[link]

tehát lényegében a xiaomiban ismert funkció a samsungban natívan csak néhány kiválasztott üzenetküldő apphoz működik, míg egyéb appokhoz trükközve lehet klónokat készíteni.


~eredeti kérdésem lett volna~

Xiaomi telefonomon volt olyan lehetőség beállításokban, hogy klónozhatok alkalmazásokat, tehát egy app két iterációban létezhetett a telefonon, így külön beállításokkal használhattam őket, egyszerre két profillal bejelentkezve olyan appok, amire azok hivatalosan nem lennének képesek, stb..


Samsung telefonon hogyan találom meg ezt a lehetőséget? Mi a neve?

Galaxy S10-ről van szó konkrétan, gyári ROM, legfrissebb rajta minden.


Google nem igazán segít, mert ilyen app szinkronizáló, backup programokat ad ki klónozás néven, de az ugye teljesen más, mint amire nekem szükségem van.


2023. jan. 16. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy milyen appot akarsz használni, Pl Messenger meg Facebook esetén van sima meg lite alkalamzás is egyikbe az egyik profillal a másikba meg a másikkal lépsz be.
2023. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
most konkrétan amúgy egy GCAM port app-hoz kellett amúgy, mert van egy jól bejáratott verzióm, amin minden működik, de más beállításokkal használom az 1.0 és a 0.5 kamerákat. tehát ezért kellett neki a klón.
2023. jan. 16. 19:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!