Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A04s telefonoka...

Samsung Galaxy A04s telefonokat vett a munkahelyem. Gondolom ennél gagyibb, olcsóbb nincs a Samsungok között, ugye?

Figyelt kérdés

#Samsung Galaxy A04s #cégesmobil
2023. jan. 16. 17:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem nagyon, az A0x széria az alja.
2023. jan. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
De bizony van, amelyik olcsóbb és gagyibb, a Galaxy A03 Core, az a Samsung okostelefonok legalja, úgyhogy az A04s-sel még relatíve jobban jártatok!
2023. jan. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem social media menedzser vagy valamelyik cégnél, akkor szerintem teljesen mindegy, hogy milyen telefon a céges telefonod. Az nem azért van, hogy makrofotókat lőjj vele egy suszterbogárról vagy épp nem is arra, hogy tűéles fotód tudj vele lőni a Holdról.

Arra van, amire a céges feladataidhoz mérten adják. Minden másra meg privát telefont kell venni, aztán az olyan csúcskészülék lehet, amilyet csak akarsz.

Viberre, WhatsAppra meg minden egyébre meg bármelyik alap okostelefon teljesen oké lehet...

2023. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

#3

Nekem ezzel az a bajom, hogy bizonyos olcsó okostelefonok még az alap feladatokra se jók, egyszerűen maga a rendszer kínlódva fut*. Akkor már jobb valami gombos butafon, ha csak telefonálni kell rajta meló-ügyben. Nálunk is azt kapnak, akiknek elérhetőnek kell lenniük, teljesen jó.


*: a fent említett típussal nincs konkrét tapasztalatom, de volt korábban más alsókategóriás samsungom, azzal telefonálni is kihívás volt, a létezéstől lefagyott :D

2023. jan. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Amúgy az alsó szegmens már nem azt jelenti, mint mondjuk 5 éve, egyáltalán nem tartom olyan vészesnek.
2023. jan. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
fel tudod vele hívni a főnököt, hogy béremelést kérj, vagy egy S22-t.
2023. jan. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nem minden cég vesz iPhone dolgozoinak.
2023. jan. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Iphone telefonjaink vannak a cégnél, de egy munkafolyamathoz olyan applikáció kell ami csak androidos rendszerre van. Így kellett szerezni ilyen rendszerú telefonokat. Csak azért tettem fel a kérdést, hogy mennyire ócska ez a telefon, mert azon gondolkoztam eladom.
2023. jan. 18. 10:04
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"ócska ez a telefon, mert azon gondolkoztam eladom"

ha ócska lenne , ki venné meg?

2023. jan. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
Céges telefon nem tiéd ergo nem adhatod el.
2023. jan. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!