Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyenkor mi a teendő? Mit...

Ilyenkor mi a teendő? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a problémánk, hogy az egyik nagyon jó barátom vett ma ellőfizetésre fel egy iPhone 11 mobiltelefon készüléket, viszont most jutott el odáig, hogy fel tegye töltőre, ami sajnos nem tölt. Vagyis hát..tölt de ugrándozik, egyszer tölt,majd nem tölt, aztán megint tölt. Teljesen kétségbe van esve,hogy most mi van, ezért gondoltam ki írom ide, hátha vannak itt hozzá értő emberek is, akik tudnának neki segíteni.

Előre is köszönjük a segítséget!

További szép estét mindenkinek!



2023. jan. 16. 20:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha új és ilyen baja van, akkor vissza kell vinni.
2023. jan. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
12%
Próbálja meg másik kábellel. Tisztítsa ki a töltő portot egy fogpiszkálóval.
2023. jan. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

A vadi új telefonon mit kell takarítani a töltőporton szerinted? Beleköltözödd egy mosómedvecsalád??

Ne kotord a csatlakozót, mert ha megsérted bukik a gari. Vissza kell vinni oszt jóvan.

2023. jan. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan garanciális probléma. De ennyire nem lehet ostoba senki, hogy nem viszi vissza azonnal, így én valami csavart érzek ebben a történetben.
2023. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

"valami csavart érzek ebben a történetben"

"egyik haverom"

Én is! Betettem a kukoricát a mikróba... 🍿🍿🍿🍿

2023. jan. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Vissza kell vinni oda, ahonnan vetted (Vette a haverod), mindennel együtt, és ott kell panaszkodni.
2023. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
33%
😐🍿🍿😐
2023. jan. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nincs ebben semmi csavar, szimplán most tette feltöltőre a telefont. A vodafone-tól hozta ki, ma délután. Működik meg ilyesmi, már csinált icloudot, bejelentkezett, minden, letöltötte a dolgokat, amiket le kellett, aztán pont beszélgettünk, és mutatta, hogy ugrál a töltés. Újraindítottuk a telefont, minden, de semmi, így szerintem holnap vissza viszi
2023. jan. 16. 21:20
 9/21 anonim ***** válasza:
87%
Jó ez a fórum. Az összes sületlenséget akár itt, akár az autós témában mindig a haverok követik el, a kérdezők csak segíteni szeretnének nekik...
2023. jan. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Én tényleg a barátomnak segítek, nem értem, hogy miért ilyen hihetetlen :D
2023. jan. 16. 21:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!