Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aki Androidrol iPhone-ra...

Aki Androidrol iPhone-ra váltott az megbánta?

Figyelt kérdés

2023. jan. 17. 18:35
1 2
 11/17 anonim válasza:
59%
Nekem az iPhone sokkal jobb élményt nyújtott
2023. jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%

Tavaly májusban váltottam iPhone 13-ra, azelőtt csak Androidos telefonom volt, de akkor úgy voltam vele kipróbálom ezt is, na hát annyira bejött, hogy az életben többet nem kell nekem Androidos.🤣

Hamar meg is szoktam, nekem nagyon bevált.

Persze nyilván Androidos telefonok között is van nagyon jó.

2023. jan. 23. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
60%

Tavaly váltottam almára, és az volt a cél, hogy teljesen átállunk tárhely, szolgáltatások terén is.

Emellé jött egy két óra, két Mac, és egy Apple TV.

Telefon tekintetében nézve az Android jobb szerintem, legalábbis testreszabás területén biztos, azonban különösebben nem érzek különbséget a két rendszer között, ha nagyon őszinte akarok lenni.

2023. jan. 23. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
70%
Kölcsön iPhone-t használtam, nagyon tetszett a letisztultsága és ezért választottam magamnak egy stock androidos telót.
2023. jan. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 xp ali ***** válasza:
87%
Könnyű megszeretni az iPhone-t Android után. Kikecmeregni viszont nagyon nehéz, ha mégis úgy adódik, hogy ki kell, mert nagyon megnehezíti, hogy kiszedd az adataidat illetve megszokod azt a gondolkodást és az Android idegesítő lesz. Alapvetően biztonságosabb is.
2023. jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Nekem a korábbi telefonom Samsung A22 az új pedig egy Iphone 14 promax.

Én mindig androidos voltam de most azért akartam váltani, mert sok barátom mondta, hogy nem bánta meg a váltást, és soha többet android.

Gondoltam adok én is egy esélyt.

Eddig 2 hete van nálam az iphone, de nekem eddig nem igazán tetszik.

Nagyon nehéz megszokni, meg úgy testreszabni ahogy én szeretném.

Nagyon szép képeket csinál, meg nagyon jó a hangzás. De ezeket nem nagyon szoktam amúgy sem használni.

2023. júl. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kamerában az iPhone és a Samsung is alapból nagyon jók!
2023. júl. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!