Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei telefonomon a messenger...

Huawei telefonomon a messenger nem mutatja, hogy kik elérhetőek. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Van 5 ember kb, akiket látok. Párommal sok a közös ismerős, és nála mindenkit mutat, azt is mikor volt utoljára elérhető. Több ember is van, akivel napi szinten beszélek, mégsem mutat semmit. Az ő samsung telefonján mindenkit lát. Elérhetőség be van kapcsolva messengeren és facebookon is. Már átnéztem minden beállítást a telefonon, mégsem tudtam megcsinálni. Aztán egy teljesen új telefonra is feltelepítettem a messengert. Beléptem, és ugyan úgy nem mutat semmit, csak azt a pár embert. Mi lehet a gond? Tudnátok segíteni?

2023. jan. 18. 22:53
 1/1 anonim válasza:
100%
Szerintem itt nem a telefonnal van baj hanem a messengerrel! Nekem is szokott érdekes dolgokat csinálni...
2023. jan. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!