Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy viber regisztráció használ...

Egy viber regisztráció használata két telefonon lehetséges?

Figyelt kérdés

Tehát ugyan azt a levelezést szeretnél két telefonon.

Mert jelenleg vagy az egyikről enged be vagy a másiktól. Egyszerre nem tudok belépni.



2023. jan. 19. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert sim kártyát nézi.
2023. jan. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem megy a ViBer a telefonomon és a tableten is. Amikor a tabletre feltelepítettem és bejelentkeztem, a telefonra kapott sms-ben lévő azonosító számot beütöttem és azóta minden megy párhuzamosan. Nem tudom hogy egy második telefon mennyire különbözik egy plusz tablettől, de egy próbát megér. Mit veszthetsz...?
2023. jan. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyanazt tudom leírni,mint a kettes válaszoló. Telefonon és laptopon használom. Mind a két eszközön mutat minden üzenetet aktuálisan. Egyszerre is tudom nèzni.

Próbáld ki két telefonon. Hátha.

2023. jan. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!